Vanuit de basisschool Groep 8: - Er wordt de laatste tijd driftig gerepeteerd voor de afscheidsmusical van groep 8. Het hele gebeuren loopt op rolletjes en de begeleiding is fantastisch. Schema uitvoeringen: - maandag 15 juli: Generale repetitie: 's morgens voor de leerlingen zelf en 's middag voor alle opa's en oma's van de leerlingen van groep 8 èn voor de bejaarden van Oostrum. - dinsdag 16 juli: Vóór de pauze 's morgens voor de onderbouw en na de pauze voor de bovenbouw. woensdag 17 juli: De grote finale voor de ouders van de leerlingen van groep 8 en andere genodigden 's avonds om 20.00 uur. - Dinsdagmiddag 2 juli zijn we te gast geweest bij de Rabobank in Oostrum voor een rondleiding. - Maandag 8 juli gaan we op excursie naar het pompstation te Grubbenvorst i.v.m. het projekt drinkwater "Ons water ons leven" over de drinkwatervoor ziening in Nederland. - De meeste leerlingen hebben al een kennismakingsmiddag gehad op de nieuwe school. - In de schoolkrant die binnenkort uitkomt, staan een aantal wetens waardigheden over de schoolorganisatie '91-'92 waar o.a. in staat dat de groepen 1 t/m 4 op woensdag tot 12 uur (was half 12) naar school zullen gaan en waarom hiervoor gekozen is. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dinsdag 9 juli gaan we weer fietsen. We vertrekken om 19.00 uur bij de Rabobank. Veteranen V.V.O. Uitslag zaterdag 26 juni 1991 V.V.O. - Geysteren 2 - O Programma zaterdag 6 juli 1991 V.V.O. - Sparta Aanvang: 17.00 uur Bijeenk: 16.30 uur 7 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o^tt^o-o-o-o-o- ?9eslote^ ft

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7