AGENDA JULI 14 juli: Receptie tamboerkorps (11.00 uur). 17 juli: Gezamenlijke laatste repetitie voor de vakantie. OOSTRUM'S VOLLEYBAL FESTIVAL Afgelopen zaterdag heeft een zeer geslaagd 2e Oostrum's volleybalfestival plaatsgevonden. We kunnen terugzien op een goed en gezellig tournooi, een geweldig Indisch buffet en een gezellige feestavond. Zoals bekend zou de opbrengst van het festival ten goede komen aan de harmonie. De voorlopige opbrengst bedraagt het geweldige bedrag van 2.975,-. Wij als harmonie willen deelnemers, sponsors, vrijwilligers en publiek bedanken voor dit resultaat en het welslagen van dit festival. Maar vooral gaat onze dank en waardering uit naar Willem Creemers en Harrie Daniels, die dit 2e festival op een geweldige wijze georganiseerd en verzorgd hebben. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 1991 6 juli Midzomerconcert Middelaar, Harmonie 7 juli Introducétoernooi T.C.Oostrum 9 juli Vergadering Werkcomité 13 juli Zeskamp en feestavond De Aide Beek 25 juli Fietsvierdaagse O.V.B. 31 aug/1 sept. Senioren/juniorentoernooi T.C.Oostrum 3 sept. Informatie-avond "Geur en Fleur" introducé L.V.B. 3 sept. Vergadering Werkcomité 7 sept. Bloemenaktie Aostrumse Zangkompeneej 7 t/m 10 sept. Kermis Oostrum 14 sept. Volleybaltoernooi De Aide Beek 15 sept. 25-jarig jubileum veteranen V.V.O., H. Mis 17 sept. H. Mis. Kaas proeven o.l.v. Lies Meelkop O.V.B. 19 sept. Informatie-avond door Mevr. Krouwel "Wat eten we van avond", L.V.B. 21 sept. Jubileumwedstrijd en receptie veteranen V.V.O. 25-jarig jubileum 16 t/m 29 sept.Clubkampioenschappen (onderlinge competitie) T.C.Oostrum 24 sept. Lezing dhr. Game, O.V.B. 28/29 sept. Uitwisseling Altrich, Harmonie 3 okt. Lezing Open Grenzen in '92, L.V.B. 5/6 okt. Eindtoernooi Junioren, T.C.Oostrum 6 okt. Gemeentelijk muziektoernooi, Harmonie 8 okt. (Voorz) Vergadering Werkcomité 8 okt. Kerstkaarten maken, O.V.B. 4

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4