- Vergadering neemt kennis van diverse ingekomen stukken en uitnodigin gen (o.a. voor commissievergaderingen). - De opening van het Dorpsplein is aan de orde geweest alsmede de afslui ting van de Mgr. Hanssenstraat voor deze opening. - Het verslag van het Dorpsradenoverleg vermeldt dat de behandeling van de Dorpennota door B. en W. pas in augustus zal plaatsvinden. - De data voor de toekomstige kermissen in Oostrum werden besproken; altijd de tweede (2e) zondag in september. - Vergadering neemt kennis van de voortgang van de opknapbeurt van de omgeving van de Watermolen en van de door de leerlingen van de basis school opgezette handtekeningenaktie. - Door de buurtvereniging "de Aide Beek" wordt gemeld dat er wel belang stelling is voor een Oranjecomité, of wel dat men vindt dat er op z'n minst iets georganiseerd moet worden voor de jeugd op Koninginnedag. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- èU Vrijdag 5 juli: 18.30 uur: Repetitie leerlingen jeugdorkest bij Euterpe. Zaterdag 6 juli: 10.00 uur: Oud papier ophalen. Papierophalers: Rein Dupont, Peter Gom- mans, Leo Peters, Yvonne van Ham, Marcel Holtackers, Marlie Bom, Martin Janssen, Harry Joosten, Jack Schuurmans, Toine Thielen, Huub Versleijen, Jan Weijs. K Orkest concert te Middelaar. Verzamelen 19.20 uur bij het gemeenschapshuis, vertrek om 19.30 uur (eigen vervoer). Zondag 7 juli: Jeugdorkest Euterpe sluiting seizoen (gehele dag). Maandag 8 juli: 20.00 uur: Repetitie orkest. Woensdag 10 juli: 18.30 uur: Repetitie leerlingen tamboerkorps. 19.30 uur: Repetitie tamboerkorps. Donderdag 11 juli: 20.00 uur: Bestuursvergadering. 3 MUZIEKVERENIGING OOSTRUM - VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3