Oerlem<Mi$ O.D.C. Oerlemans Diepvriescentrale B.V. Blitterswijckseweg 1, Broekhuizenvorst Tel. (04763) 92 22 -r 16 In ons bedrijf in Broekhuizenvorst Funktie-omschrijving: Het volledig inregelen en afstellen van een komplete in- en verpak- kingslijn. De lijn bestaat uit 8 onderdelen waarvan diverse computergestuurd. Voor interne opleiding wordt gezorgd. Funktle-eisen: - bereidheid om in 3 ploegendienst te werken - gevoel en belangstelling voor de "techniek" - leeftijd 20 - 35 jaar - eigen vervoer - niveau MAVO - HAVO mits bereidheid om zowel met het hoofd als met de handen te werken. Uw telefonische of mondelinge sollicitatie zien wij graag tegemoet. O.D.C. biedt u een aantrekkelijke loopbaan, uitstekende salariëring en voortreffelijke secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder bijvoorbeeld een einde-jaars-uitkering, spaarregeling, pensioenvoorziening, bedrijfskleding en reiskostenvergoeding. O.D.C. Oerlemans Diepvries Centrale B.V. gevestigd te Broekhuizen- vorst en Venlo, is een dochteronderneming van Kleiberg Beheer B.V. O.D.C. heeft 150 medewerk(st)ers en is aktief in de teelt, produktie en verkoop van diepgevroren groenten, fruit en aardappel- produkten in Europa en daarbuiten. O.D.C. heeft zich in de laatste jaren ontwikkeld tot een moderne geavanceerde onderneming. O.D.C. groeit snel en wil geen konsessies doen aan haar hoge kwaliteitsniveau. Daarom wordt er veel geïnvesteerd in mensen, technische installaties en produktontwikkeling. O.D.C. Oerlemans Ditpfries Centrale BY Lijn Operator M/V

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 16