die jij zo toch opvangt van Hem? De glimlach, waarmee ik je aankijk, de zorgen, waarmee ik je omgeef, de liefde, waarmee ik mijn leven bewust met het jouwe verweef... Zó kan God niet vreemd voor je blijven! Zó mag je Zijn trouw ondergaan! Zó leer je vanzelf ais een wonder tóch iets van Gods wezen verstaan! Rob en Marion, ik wens jullie van harte toe dat jullie erin zullen slagen van dit nieuwe leven iets wondervol moois te maken. Rob en Marion, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met jullie tweede kind, met ERIK. ./loge ERIK temidden van jullie opgroeien tot een blij, gelukkig kind en mogen jullie zelf veel vreugde aan hem blijven beleven. Ook wij roepen ERIK een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap met de beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- _Q-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De cursus geheugentraining begint op dinsdag 17 september van 9.00 uur tot 11.30 uur in het gemeenschapshuis. Mieke Theelen geeft deze cursus. De kosten bedragen f 45,-- incl. materiaal (10x). Opgave tot 1 juli bij M. Wils, tel. 83043 (ook de dames die zich al op een LVB avond opgegeven hebben) Of B. Direks, tel. 81096. AGENDA 1991 29 juni Oostrum's Volleybalfestival. 2 juli Fietstocht, O.V.B. 4 juli Fietstocht, L.V.B. 6 juli Midzomerconcert Middelaar, Harmonie. 6/7 juli Introducétoernooi, T.C. 9 juli Vergadering werkcomité. 13 juli Zeskamp en feestavond De Aide Beek. 25 juliFietsvierdaagse, O.V.B limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 5 ^eslote^

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5