Beste prestatie in de VBB bestaande uit behaalde wedstrijdpunten (31 uit 22) en verbeterde gemiddelde 11,7%) leverde dit jaar tot zijn eigen verbazing P. Verhagen. Voor de best verbeterde gemiddelde 23,9%) over het gehele seizoen (VBB onderlinge) mocht J. Nellen een prijs in ontvangst nemen. Voor de eerste maal een poedelprijs, geschonken door Marjon van café van Dijk, voor diegene die de meeste poedels wist te maken, te weten M. v. Dijk. Hij wist liefst 241 poedels te maken (goed voor de kas). Michel bedankt. Tot slot de belangrijkste prijzen. De 1e, 2e en 3e prijs in de onderlinge competitie gingen zoals reeds vermeld, naar H. v.d. Wildt, J. Nellen en H. Daniéls. Als verrassing van de avond een optreden van een van onze nieuwe leden J. Magermans, die verkleed als geestelijke, alle leden en partners, er eens flink H^)or haalde. m de vroege ochtend gingen de laatsten. P.S.: Vrijdag 21 juni a.s. jaarvergadering. Aanvang 20.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Evenals voorafgaande jaren hebben we ook dit jaar een introducétoernooi. In principe zal dit gehouden worden op zondag 7 juli, bij grote deelname echter wordt uitge weken naar de zaterdag. Deelname aan dit toernooi staat open voor alle senioren leden, die één introducé mogen introduceren. Om misverstanden te voorkomen, de introducé kan iedereen zijn ouder dan 18 jaar. Doet U mee, viul dan onderstaand strookje in vóór 26 juni 1991 bij een der commissie leden. Naam en voornamen: '.dres: Telefoon: Naam en voornaam introducé: Adres: Telefoon: heeft tenniservaring ja/nee is lid van de KNLTB ja/nee zo ja, speelsterkte Doen samen mee aan het onderdeel: O Damesdubbel O Herendubbel O Mixeddubbel O aankruisen wat van toepassing is. Inleveren voor woensdag 26 juni 1991 bij: R. Cremers, J. Verhaegh, P. v.d. Ven, Fr. Schelbergen, J. Geurts. - TENNISVERENIGING OOSTRUM MM,,»

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 9