Biljartclub S.N.A. Tweede lustrum uitwisseling I.S.V. - S.N.A. Vele inwoners van Oostrum zullen misschien niet weten dat SNA jaarlijks een uitwisseling met ISV (Invaliden Sportclub Venray) houdt. Dit jaar was het alweer 10 jaar geleden dat beide verenigingen voor het eerst streden om een wisselbeker en dit werd met een gezellige avond gevierd (Midgetgolf, Oud Hollandse spelen, koffie met vlaai en een koud buffet). Uit de opkomst bleek wel dat dit treffen nog steeds wordt gewaardeerd bij beide verenigingen. Het belangrijkste van dit treffen is natuurlijk het samenzijn en vooral het samen actief zijn van valide en invalide sporters. H. v.d. Wildt kampioen Dat dit jaar de onderlinge competitie spannend was bleek wel uit het feit dat de kampioen pas na de laatste speeldag bekend was. Drie spelers waren nog in de race. J. Nellen was uitgespeeld en kon alleen maar toekijken en hopen op fouten van beide andere spelers (Jos had het warm). De eerste die in de fout ging was H. Daniels, die in G. Vermeulen zijn meerdere moest erkennen (Jos kreeg het warmer). De laatste wedstrijd van de competitie gespeeld tussen W. Kleuskens en de derde kandidaat voor het kampioenschap H. v.d. Wildt moest de beslissing brengen. De gehele wedstrijd had Wim een kleine voorsprong en in de 21e beurt leek hij de partij in zijn voordeel te beslissen (Jos brak het zweet uit). Maar een misser van Wim en een afsluitende serie van 5 van Heine, brachten hem een verdiend kampioenschap (en Jos een koude douche). Heine proficiat, maar haar enkele jaren oefenen in de States hadden wij niet anders verwacht. Jos en Harrie proficiat met jullie 2e en 3e plaats en volgend jaar meer succes. Afsluiting biljartseizoen met jaarlijkse feestavond. Afgelopen zaterdag werd ons biljartseizoen afgesloten met onze jaarlijkse feestavond. Natuurlijk was het weer oergezellig in de Blije Bij, ondanks het slechte weer. Kampvuur, spelen, drank, een varken aan het spit, en natuur lijk de prijsuitreikingen als hoogtepunt. Als eerste werden gehuldigd de spelers van het 2e team. H. Daniëls, W. Kleuskens, G. Vermeulen, J. Cornelissen en T. v.d. Venne, mochten een prijs in ontvangst nemen voor hun 2e plaats in de B-klasse van de VBB-competitie voor teams. 8 Eindstand: 1. H. v.d. Wildt 12-19 8. W. Kleuskens 12-11 2. J. Nellen 12-18 9. T. v.d. Venne 12-10 3. H. Daniëls 12-17 10. H. v.d. Heuvel 12-9 4. J. Cremers 12-15 11. H. Lenssen 12-8 5. W. Creemers 12-14 12. C. Bots 12-6 6. G. Vermeulen 12-14 13. M. v. Dijk 12-2 7. H. v. Dijk 12-13

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 8