Vanuit de basisschool Op 25 juni starten we in groep 1-2 met het ptoject "Uitstapjes". We werken n.a.v. het verhaal: Een dagje naar zee. De volgende onderwerpen zullen aan de orde komen: Eigen vakantie-ervaringen. Wat gaan jullie deze vakantie doen? Waar zou jij het liefste naar toe gaan? Wat is vakantie eigenlijk? Vakantieverblijfplaatsen: camping-hotel-vakantiehuisje-thuis enz. Wat neem je mee? Hoe ga je op vakantie: auto-trein-vliegtuig enz. Waar ga je naar toe? Het versje dat we gaan leren gaat als volgt: Onze Nelleke mag logeren bij haar oma op het strand; Het liedje dat we gaan leren: opa zal haar zwemmen leren Knibbel, knabbel, krakeling, met een rode rubberband. wij gaan naar de Efteling. Zit nu alles in je koffer, We maken nog een ritje neem je ook je schepje mee? dan zijn we bij Sneeuwwitje. En je bal en je bikini Vrouw Holle, holle, bolle Gijs, en je badmuts voor in zee? naar de Efteling op reis. Ze mag veertién dagen blijven We rijden nog een poosje; dan komt Nelleke weer hier. dan zijn we bij Doornroosje. Zul je gauw een kaartje schrijven? We zingen nog een liedje Dag Nelleke, veel plezier! en daar zijn Hans en Grietje. Het is nog maar een stapje; dan zijn we bij Roodkapje. Ook zijn er spelletjes die we in de speelzaal gaan spelen: Chauffeurtje mag ik mee met jou? Ik kom uit verre landen. Tussen Keulen en Parijs enz. Tijdens de werkles wordt er gestempeld, getekend, geprikt, geknutseld en nog veel meer. We hopen, dat het weer een goed en gezellig project zal worden. Leerkrachten groep 1-2. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 i

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7