limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op donderdag 4 juli a.s. houden we weer onze jaarlijkse fietstocht. WE vertrekken om 9.30 uur bij de Rabo-bank en zijn rond 18.00 uur weer thuis. Tussen de middag gaan we picknicken (zelf brood meenemen). Voor de koffie en thee wordt gezorgd. Na de middag gaan we golven bij "De Vossen- heuvel". Kosten f 12,50 p.p. (2x koffie vlaai en golven). Dit kan worden betaald tijdens de fietstocht. Opgeven tot 1 juli bij M. Wilms, tel. 83043. Maandag 24 juni organiseert de Werkgroep Agrarische Vrouwen Kring Venray een excursie naar de proefboerderij Vredepeel. Aanvang 13.30 -16.00 uur. Rondleiding met uitleg over de proefvelden van akkerbouw en grove tuinbouwprodukten. Alle L.V.B. leden worden hierbij uitgenodigd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VERENIGING VAN OUDEREN OOSTRUM Fietstocht naar Melderslo Op woensdag 26 juni a.s. brengen we een bezoek aan het Streekmuseum te Melderslo.Bij goed weer maken we er een gezellige fietstocht van. Om twee uur worden de deelnemers verwacht bij het Gemeenschapshuis waar we gezamenlijk vertrekken. Voor de leden die niet mee fietsen is er de mogelijkheid om per auto mee te reizen. Kosten f 2,50 per persoon. Wilt U zich dan wel even aanmelden bij de secretaris in verband met het regelen van dit vervoer. Telefoon nr. 83889. Contactmiddag en picknick Deze wordt dit jaar gehouden in de tuin van Beukenrode te Venray op woensdag 17 juli a.s. Kaartjes voor deelname kunt U bestellen bij de secre taris. Kosten f 4,00 per persoon. Volksdansgroep Op donderdag 20 juni is er geen volksdansen in het Gemeenschapshuis, wel op vrijdag 21 juni in de tafeltennishal in het Brukske waar we samen met andere groepen uit de gemeente Venray dit seizoen afsluiten. Vertrek per auto om half twee bij het gemeenschapshuis Oostrum. 6 vrouwe* '9eslote^

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6