AGENDA 1991 20 juni Geledingenvergadering. 22 juni Kindermiddag buurtver. "Vriendschap door Samenwerking". 22 en 23 juni Kinderkamp groep 6 en 7 De Aide Beek. 23 juni Concours Tamboerkorps. 29 juni Oostrum's Volleybalfestival. 2 juli Fietstocht, O.V.B. 4 juli Fietstocht, L.V.B. 6 juli Midzomerconcert Middelaar, Harmonie. 6/7 juli Introducétoernooi, T.C. 9 juli Vergadering werkcomité. 13 juli Zeskamp en feestavond De Aide Beek. 25 juli Fietsvierdaagse, O.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Buskollekte t.b.v. Lourdes liefdewerk In de week van 23 tot 29 juni a.s. zullen medewerkers van het Lourdes- comité afdeling Venray op pad gaan met de kollektebus. Ook de inwoners van Oostrum worden bezocht. Gaarne bevelen wij deze huis-aan-huis-kollekte bij U aan. U kunt ervan verzekerd zijn, dat de opbrengst geheel ten goede komt aan Oostrumse zieken of gehandicapten. Mogen wij ook nu weer rekenen op Uw medewerking? Alvast bedankt! H. Beerkens, sekretaris Lourdescomité afd. Venray. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Ouderbrigade Ouderbrigade Voor het nieuwe schooljaar 1991/1992 komen wij een aantal brigadiers tekort. We doen daarom dringend een oproep aan alle mensen in Oostrum om eventueel een kwartier per week te brigadieren. Laten we er ook het aankomend schooljaar voor zorgen dat de kinderen weer veilig naar school kunnen gaan. Heeft U interesse? Belt U dan even naar Tiny Jansen, tel. 86194. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 i

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5