Saaenvatting vergadering 7 mei 1991 Openbare vergadering Werkcomité Oostrum; Bowling Restau rant Venray. - De notulen van de vergadering van 9 april 1991 worden goedgekeurd - Vergadering neemt kennis van diverse ingekomen stukken en uitnodigingen (o.a. voor commissievergaderingen). - Besloten is de plaatsing van de agenda in het Oostrum's Weekblad aan te passen. - De opening van het Dorpsplein is aan de orde geweest alsmede de verlichting van dit Dorpsplein. - Vergadering neemt kennis van de voortgang van de op knapbeurt van de omgeving van de Watermolen. De jury van de wedstrijd "Een kern waar pit in zit" heeft de lokatie bekeken en vond het een goed projekt. - De Dorpennota is besproken en het antwoord hierop van de dorpsraad naar de gemeente is vastgesteld. - De gemeente heeft het advies van de dorpsraad over de lokatie van de kermissen in Oostrum overgenomen en beslist voor de lokatie bij de Watermolen. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o AGENDA. 1991 9 juni PeeltournooiHarmonie. 9 juni Intocht Avondvierdaagse, Harmonie. 11 juni Vergadering werkcomité. 15 juni Echtparentoernooi met nachtlicht, T.C. 720 juni Geledingenvergadering. 22 juni Kindermiddag buurtver. "Vriendschap door Samenwerking" 22 en 23 juni Kinderkamp groep 6 en 7 De Aide Beek. 23 juni Concours Tamboerkorps. 29 j uni Oostrum's Volleybalfestival. 2 juli Fietstocht, O.V.B. 4 juli Fietstocht, L.V.B. 6 juli Midzomerconcert Middelaar, Harmonie. 6/7 juli IntroducetoernooiT.C. 9 juli Vergadering Werkcomité. 13 juli Zeskamp en feestavond De Aide Beek. 3

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3