weer heeft de organisatie besloten de netto-opbrengst ter beschikking te stellen aan de harmonie, wat door ons zeer gewaardeerd wordt. Wij willen dit toernooi dan ook van harte bij U aanbevelen. Iedereen kan deelnemen aan dit toernooi. En natuurlijk ook het publiek is van harte welkom op dit toernooi om hun teams aan te moedigen, 1 s Avonds is er een feestavond gepland, waaraan iedereen kan meedoen, in het gemeen schapshuis met medewerking van het orkest Just in Time. Tijdens deze feestavond is er een Indisch buffet. Als U daaraan mee wilt doen, dient U zich van tevoren aan te melden bij de organisatie. Ook de opbrengst van dit ^buffet is ten bate van de harmonie. Wij als harmonie hopen op een grote belangstelling en wensen de organisatie (samen met vrijwilligers van de harmonie) alvast veel succes toe met de organisatie van dit toernooi. Bestuur Harmonie. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. De jaarlijkse sacramentsprocessie is zondag 2 juni a.s. De processie vertrekt om 10.00 uur bij de kerk naar het Trans Cedron. De leden van de LVB die meelopen kunnen achter het vaandel aansluiten. De werkgroep emancipatiebeleid houdt een werkconferentie over vrouwen en gezondheidszorg in Venray op 5 juni in het gemeentehuis van 20.00 tot 22.15 uur. Vrouwen bezoe ken vaker een arts of specialist dan mannen. Ook zij komen vaker in kontakt met hulpverlening. Hoe ervaren vrouwen die kontakten? Hebben vrouwen wellicht specifieke wensen? De wetenschapswinkel van de Katholieke Universi teit heeft in opdracht van de werkgroep emancipatiebeleid van de gemeente Venray een onderzoek gedaan waarin boven staande vragen centraal staan. De officiële presentatie van dit onderzoek vindt op 5 juni plaats. U wordt van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. 9 stouwer) 9eslote°

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 9