Zaterdag 19.00 uur Pierre Jacobs, jaardienst Wim Hei dens, overleden ouders Camps-Wolters overleden ouders Achten-Verdijk en Harry Achten, Anna Camps-Jeuken (namens Gildestraat en Watermolen straat) MISDTKNAAKSEEÜRTEN Zaterdag 19.00 uur Stephanie Janssen, Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Callista Smedts Zondag 08.30 uur Tom Vaessen, Jip Swinkels, Mark Camps, Gijs Weideven 10.00 uur Jorn Rongen, Sander SchuurmansRob Jeucken, Mark van Dijk, Saskia en Bianca Janssen, Lizette Janssen, Ursula Cornelissen (de misdienaars moeten om half tien in de sacristie zijn) SACRAMENTSPROCES S IE Zondag a.s., 2 juni, vieren we Sacramentsdag en houden we, als het weer ons dit jaar welwillend is, onze jaar lijkse Sacramentsprocessie, als hulde aan Christus, die we allen broodnodig hebben om Zijn weg te kunnen gaan. We verlaten om 10.00 uur met het Allerheiligste de ruimte van de kerk en trekken door de Watermolenstraat en Ran- denrade naar Trans Cedron. Deze processie heeft niets te maken met een demonstratie. We trekken door de straten niet om ons te laten zien maar om de Heer, om Hem te verheerlijken die als het brood van leven onder ons tegenwoordig is. Moge Hij zegenend in ons midden zijn. Op Trans Cedron houden we een Openluchtmis, die opgeluis terd wordt door onze Harmonie en ons Gemengd Koor. Na de Openluchtmis gaan we in processie weer terug naar de kerk om daar de processie af te sluiten met het Tantum Ergo en de zegen met het Allerheiligste. Mogen wij deze zondag wat meer gelovigen verwachten! MAANDELIJKSE COLLECTE In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Uw pastoor. 6

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6