mee te doen, dit nu officieel te doen bij Harrie Daniels, Geeststraat 6, Oostrum en het inschrijfgeld f 25,00 plus het geld voor de deelnemers aan het Indisch buffet over te maken en wel via onderstaande strook. Verder willen wij antwoorden op enkele vragen die wij gesteld kregen. - Het is mogelijk om deel te nemen aan het Indisch buffet ook al neem je niet deel aan het volleybaltour- nooi, vul dan onderste gedeelte van de opgave-strook in - Het is 'n mixed volleybaltournooid.w.z. 2 dames moeten minimaal de gehele wedstrijd in het veld staan, 4 aangevuld met heren of dames. 4 Dames 2 heren kan dus, 6 dames ook, 5 heren 1 dame mag weer niet. - Teams die geen betrokkenheid hebben met Oostrum mogen niet meedoen. Teams samengesteld uit, verenigingen, vriendenclubs, personeelsverenigingen, straatteams, zijn van harte welkom om zich in te schrijven voor 16 juni. NAAM TEAM: Neemt wel/niet deel aan het toernooi met teams NAAM ADRES CONTACTPERSOON: Nemen metpersonen deel aan het Indisch buffet. Het inschrijfgeld voor het toernooi f 25,en de kosten "^voor het Indisch buffet f 15,p.p. heb ik overgemaakt op banknr1400.94.229 Rabo Oostrum, o.v.v. Volleybal festival 1991. De uiterlijke inschrijfdatum is 16 juni. Het inschrijfformulier kan opgestuurd worden naar Harrie Daniels, Geeststraat 6, Oostrum. Bij eventuele onduidelijkheden of vragen kunt u terecht bij bovenstaand adres of bij Willem Creemers, Ooster- thienweg 10, tel. 11928. Hopende op veel deelnemende teams en Indisch eten lief hebbers, verblijven wij Harrie en Willem 23

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 23