Jofferspas Wien Staaks, Ton van Kessel, Hans Wilmsen, Patrick Verheijen, Henk Rutten, Ben Broeren, Piet Fleurkens, Henri Kessels, Martien Verstegen, Jo Mager- mans. Asselberghsstraat Quin Poels, Willem Vollenberg, Eric van Leendert, Paul van Bergen, Huub Emons, Sander Martens, Rogier Martens, Mart Martens. Ooster Thienweg Twan van Enckevort, Math Bonants, Piet v.d. Ven, Ruud Crons, Bram Joosten, Jan Reynders, Theo Verstegen, Mike Berghammer, Tjeu Steyvers. Wester Thienweg Peter Janssen, Ton Arts, Jules Kreutz, Mario Boom, Hans Holtackers, Marcel Holtackers, Rene Wilms, Twan Wilmsen, Alex Verstegen. Valkenkampstraat Rob van Lieshout, Rob Raaymakers, Carlo Verheijen, Edgar Leenen, Maikel Edwards, Marco Hendriks, Barry Oudenhoven, Jacco Camps.Indeling: c c Poule A Randenrade I Geysterseweg Valkenkampstraat Hatendonkstraat II Wanssumseweg Poule B Asselberghsstraat Hatendonkstraat I Wester Thienweg Binnehof Stationsweg Poule C Poule D van Broekhuizenstraat Jofferspas Goetzenhof van Broekhuizenstraat II Ooster Thienweg Watermolenstraat Herenpasweg Randenrade II Kloosterstraat 13 AANVANG POULE WEDSTRIJD VELD 12.30 uur A Geysterseweg - Wanssumseweg A Hatendonkstraat II - Valkenkampstraat B Goetzenhof - Kloosterstraat C Herenpasweg - Ooster Thienweg D 12.50 uur B Hatendonkstraat I - Stationsweg A Binnenhof - Wester Thienweg B D Randenrade II - Watermolenstraat C 13.10 uur A Geysterseweg - Hatendonkstraat II C Randenrade I - Wanssumseweg D Goetzenhof - Herenpasweg A v.Broekhuizenstr. I - Kloosterstraat B 13.35 uur B Hatendonkstraat I - Binnenhof C Asselberghsstraat - Stationsweg D D v.Broekhuizenstr. II - Randenrade II A 13.55 uur A Valkenkampstraat - Wanssumseweg A Randenrade I - Geysterseweg B C Ooster Thienweg - Kloosterstraat C v.Broekhuizenstr. I - Goetzenhof D 14.15 uur B Wester Thienweg - Stationsweg A Asselberghsstraat - Hatendonkstraat I B D Jofferspas - v.Broekhuizenstr. II C 14.50 uur A Randenrade I - Valkenkampstraat C Hatendonkstraat II - Wanssumseweg D C v.Broekhuizenstr. I - Ooster Thienweg A Herenpasweg - Kloosterstraat B UITSLAG

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 13