tuigd, dat het kind, dat U in de moederschoot vormde, een geschenk van God was en dat U er alles voor wilt doen om Uw kind zo dicht mogelijk bij God te houden. Zondag brengt U datzelfde kind weer hier in de kerk. U weet ook, dat God Uw kind bijzonder liefheeft en dat Hij voor haar of hem voedsel wil zijn op de weg door het leven. Door de Heilige Communie wil de Heer nog inniger met Uw kind verbonden zijn. Hij wil het opnemen in Zijn vriendenkring en met Uw kind maaltijd houden. Uw kind mag zondag voor de eerste keer op volwaardige wijze mee Eucharistie vieren. Maar dit feest mag geen einde zijn, want dan heeft de eerste H. Communie helemaal X*een zin. Het is veeleer een startpunt. De heer nodigt nu Uw kind uit om elke zondag met Hem maaltijd te houden. Ouders, gaat met Uw kinderen en met ons verder op de ingeslagen weg..., breng Uw kind naar de Bron van het echte leven. Dan wordt deze Communiedag een blij en feestelijk begin voor ouders en kinderen, een blijvend feest met de verre zen Heer. Wij wensen onze communicantjes en hun familie een heel fijne dag toe. DE VLAGGEN UIT De EERSTE COMMUNIE van de kinderen is een van de hoogte punten in het leven van een parochie, een parochiefeest Laat dit ook blijken. Laat de kinderen merken, dat U het ook zo aanvoelt en dat U met hen meeleeft Daarom wil ik U vriendelijk uitnodigen om - als U nog een vlag rijk bent - deze zondag uit te steken. ATTENTIE Wilt U er rekening mee houden, dat zondag onder de Hoog mis van 10.00 uur de banken van het nieuwe gedeelte van de kerk gereserveerd zijn voor de familie van de communi cantjes MAANDELIJKSE COLLECTE In dit weekend in alle H. Missen de bijzondere maande lijkse collecte voor onze eigen kerk. Bijzonder welkom. 9 'ff

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 9