RACKET WISSELEN Vanaf 8 mei is er weer elke woensdag van half twee tot half vier racket wisselen voor de jeugd. Hierbij is altijd een ouder aanwezig. Beide banen zijn deze tijd dus bezet. Tot ziens Gonny Wilms en Nelly Crijns O— O"" O"" O- O"" O- O- O-O- O"" O- O"* O" O"" O"" O"" O- O- O"" O- O- O"* o— oo—o— o— o— O ^KORFBAL OPROEP Aan alle mensen die dit willen lezen. Wij mochten (moesten) van Janneke onze trainster, een stukje schrijven over het gebeuren dat op 10 mei zal plaatsvinden. Er wordt dan 'n wedstrijd gespeeld tussen ervaren en onervaren talent. Klungelaars en grote sterren, pechvo gels en gelukvogels. De twee teams bestaan dus uit Oostrums aanstormend talent en al het talent dat in Oostrum is komen aanwaaien. Omdat we onze lol niet alleen met onze teams willen delen, vragen wij of U zin heeft om te komen kijken. Dit zouden wij zeer leuk vinden. Aanvang: 18.00 uur op 10 mei, Sportpark te Oostrum. Groetjes Wira en Nelis uit Oostrum Komt dat zien!Komt dat zien! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Hengelsportvereniging 't Alvertj'e", Oostrum Zondag 12 mei Selectiewedstrijd Ned. Kampioenschap Jeugd in de Industriehaven (van Rooyhaven) in Wanssum. De nummers zijn af te halen vanaf 10.00 uur bij De Klein Brugstraat 7, Wanssum. Vanaf 1 mei mag er weer gevist worden in onze visvijver Het Wanssumse Ven in Oostrum. Vergunning de sportvisakte a f 45,50 voor senioren en f 5,00 voor junioren verkrijgbaar door overmaking op bank no. 14.00.03.614 of postbank no. 51.34.986. Dan ontvangt u alle visbescheiden thuis. Ook verkrijgbaar bij H. 17 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 17