zich voor de afdelingsfinale op 8 mei te Brunssum en dan... op naar Zeist! Inmiddels weten wij dat de meisjes in de finale te Reuver gesneuveld zijn bij het nemen van strafschoppen. Jammer hoor, maar van harte gefeliciteerd met jullie fantastische 2e plaats! Tenslotte: we gaan met groep 7 en 8 op schoolreis. Waar gaan we heen? Dat blijft deze keer een verrassing tot op de laatste dag! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o zelfstandige ondernemers Op dinsdag 14 mei a.s. zullen wij een ledenvergadering beleggen in het Alleraanscafe te Oostrum; aanvang 20.30 uur Alle leden krijgen nog persoonlijk bericht. Niet-leden ondernemers zijn ook van harte welkom. Kom eens naar onze vergadering en maak eens kennis met onze plaatselijke vereniging. Tot ziens. Het bestuur o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o I RABOBANK OOSTRUM Wij herinneren U aan de jaarvergadering van onze bank, welke zal plaatsvinden op maandag 6 mei a.s. in zaal "De Karklingel" te Oostrum; aanvang 20.00 uur. Naast het voorstel tot goedkeuring van de jaarrekening 1990 en statutenwijziging staat op de agenda: Inleiding door DrsH.M. Kersten, wethouder van de Ge meente Venray. Hij zal ingaan op o.ra. woningbouw, volks huisvesting en ruimtelijke ordening. Ook niet-leden zijn van harte welkom. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o OOSTRUMSE ORGANISATIE 4 13 Rabobank Q

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 13