- we hebben er een kaartje van gemaakt met legenda - bekijken van andere kaarten b.v. atlas Nieuws uit de natuur: - het K.N.M.I. - het weerbericht - drinkwater - watervervuiling Groep 6: Sinds kort is groep 6 gestart met een nieuw projekt: "de grond waarop wij leven". Het gaat over de verschillende soorten grond in ons land en hoe de boeren die grond gebruiken. Ook bekijken we bij elke grondsoort een na tuurgebied op die grondsoort. We zijn gestart met de zandgronden. In het kader van deze lessen brengen we een bezoek aan het varkensbedrijf H. Rutten en ook aan de stuifduinen van de Boshuizen. Na de paasvakantie zijn we weer begonnen met de tuintjes bij de school. Groep 6 heeft de spierballen al flink laten werken. De tuintjes liggen er zaaiklaar bij en de spinazie, uitjes en radijs zitten al in de grond. Groep 7: Op donderdag 18 april zijn alle leerlingen van groep 7 geslaagd voor de "landelijke verkeersproefAlsnog van harte gefeliciteerd, luitjes! Verzoek: heeft u nog koste loos materiaal over als doosjes, rolletjes, enz.? Laat uw kind dit eventueel afgeven bij groep 7! Groep 8: Binnenkort start wederom de voorbereiding op de musical als afsluiting van de schoolcarriere van de leerlingen van groep 8. We hebben dan wel hulp nodig van ouders om een en ander goed te kunnen organiseren. Enkele taken: f schminken, kleding, decor, podium, attributen, verlich ting, regie, enz. Laat bijv. via zoon/dochter weten als er interesse bestaat t.a.v. genoemde taken. Woensdag 10 april behaalden de jongens een eervolle 5e plaats in Venray na een pechvol verlopen penalty-ronde! Jammer jongens anders waren jullie heel ver gekomen. Woensdag 17 april werden de meisjes van groep 8 glorieus winnaar van het schoolvoetbaltoernooi in Venray. Dit geeft recht op deelname aan het schoolvoetbaltoernooi te Reuver (regiofinale regio 1 meisjes) op woensdag 24 april. In Venray werd een prachtige beker in ontvangst genomen. Als de meisjes ook in Reuver winnen plaatsen ze 12

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 12