De diverse toernooien staan vermeld op het publikatie- bord. MINI - gmATEN - VOEIBM1IDERNOOI Zoals ieder inmiddels wel bekend zal zijn wordt op zondag 26 mei a.s. weder can het mini-straten-voetbaltoernooi gehouden op het sportpark. Per straat c.q. straten zijn er leiders bereid gevonden die iedereen voor deelname zullen benaderen en die het team tijdens het toernooi begeleiden. Iedereen, man of vrouw, die woonachtig is in Oostrum en ouder is dan 15 jaar kan aan dit toernooi deelnemen. Er worden niet alleen voetballers maar ook lijnrechters en verzorgers gevraagd. De leden van de W Oostrum die buiten Oostrum wonen zijn inmiddels voor deelname benaderd. Alle wedstrijden worden gespeeld op het hoofdveld. Hier worden 4 mini-veldjes uitgezet. Voor een "natje" en een "droogje" is en wordt in ruime mate voorzien. De aanvang is gepland om 12.30 uur. Ook de jeugd komt in ruime mate aan hun trekken o.a. luchtkussen en huifkar. Onderstaande leiders zullen u op korte termijn benaderen voor deelname. Laat ze niet in de kou staan want DEELNE MEN IS BELANGRIJKER DAN WINNEN. Veel plezier in de voorbereiding. Teiders urirvi - straten - voetbaltoernooi Ooster Thienweg F. van Enckevort, Ooster Thienweg 30. Kloosterstraat, Hoefslag, Meijer ij laan: P. Lepsi, Kloosterstraat 8. Jofferspas: P. Fleurkens, Jofferspas 12. v. Broekhuizenstraat I (tot en met nr. 23) B. v.d. Hoogenhofv. Broekhuizenstraat 1. v. Broekhuizenstraat II (vanaf no. 25) Chr. van Cuyck, v. Broekhuizenstraat 35 Watermolenstraat, Gildestraat, Buitenhof: L. Basten, Gildestraat 2 GeystersewegZuiderbergweg, Spraelandweg: R. Dupont, Geysterseweg 15 li

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 11