Oostrum D2 - Swol.Boys Dl A 11.30 u Meerlo El - Oostrum El A 09.30 u Oostrum E2 - Leunen E2 Venray E7 - Oostrum E3 Oostrum F1 - Resia F1 o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o JUBILARISSEN V.V. OOSTRUM A 09.30 u A 09.30 u A 11.30 u V 08.43 u. V 08.50 u. - o- o- o- o- o- o In de buitengewone vergadering van vrijdag 12 april j.l. werden de jubilarissen van de V.V. OOSTRUM gehuldigd. De kantine was goed gevuld, toen de vergadering begon. Allereerst was daar de officiële huldiging die Br. Huy- bers nog moest ondergaan. In de jaarvergadering van 11 oktober j.l. was hij benoemd tot Ere-lid van de V.V. OOSTRUM. Nadat voorzitter Herman Crins de verdiensten van Br. Huybers gememoreerd had van kwatta tot "wasbroeder" kreeg hij de gouden clubspeld opgespeld. Ook de K.N.V.B. was speciaal voor Br. Huybers naar Oost rum gekomen en nadat zij ook de verdiensten van Br. Huybers naar voren hadden gebracht op speciale wijze (via een gedicht) kreeg Br. Huybers de zilveren K.N.V.B. speld en de daarbij behorende oorkonde. Het was goed te zien, dat onder de aanwezigen veel leden van de jeugdafdeling waren. De clubspeld in zilver ging naar Ton Broeren. Ton is reeds ruim 12 jaar in functie bij de V.V. OOSTRUM. De functies waren er zelfs meerdere; van bestuurslid tot wedstrijdsecretaris bij de jeugd. Twee jubilarissen werden gehuldigd omdat zij 25 jaar lid zijn bij de V.V. OOSTRUM te weten: Bert de Kleyn en Theo ^Ivan de Venne Ook zij werden toegesproken en kregen een pen met de inscriptie van de V.V. OOSTRUM. Nadat een toast was uitgebracht werd de vergadering na enkele mededelingen gesloten en volgde een gezellig samenzijn. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 11

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 11