OUDIJZERAKTIE V.V. OOSTRUM 13 APRIL Op zaterdag 13 april wordt door V.V.-Oostrum haar jaar lijkse oudijzeraktie gehouden. Vanaf 900 uur halen wij in heel Oostrum het oude ijzer op Wij verzoeken U dan ook om op zaterdagmorgen 13 april voor 900 uur het ijzer aan de straat te zetten. Heeft U zware of grote stukken, die U zelf niet kunt hanteren, neem dan contact op met Th. Kessels tel. 87805. Zoals voorgaande jaren mogen wij geen chemisch- of milieu p.onvriendelijk materiaal ophalen, zoals koelkasten, ac- vcu's, spuit- en verfbussen, motorblokken met olie enz. Staan deze spullen toch aan de straat, dan zijn wij genoodzaakt ze te laten staan. Bij voorbaat onze harte lijke dank voor Uw medewerking. OOSTRUM 1 - SWOLGEN 1 0-0 De wedstrijd tussen Oostrum en koploper Swolgen eindigde in dezelfde stand als waar die in begonnen was. Swolgen kon in deze wedstrijd de koppositie geen moment waar maken. De eerste helft was duidelijk het beste van de wedstrijd. In de vijftiende minuut had Oostrum geluk toen een lage schuiver via de buitenkant van de paal langs het doel ging. Vijf minuten later had Oostrum pech dat een schot van Henri Wilmsen tegen de lat belandde en terug in het veld kwam. De wedstrijd bleef spannend met kansen aan beide kanten en er werd echter niet meer gescoord voor de rust. Ruststand 0-0. Na de rust eenzelfde spelbeeld. Twee ploegen die goed aan elkaar gewaagd waren. Oostrum probeerde de aanvallen van achteruit op te bouwen en kreeg ook enkele kleine kansen die echter niet benut werden. Swolgen speelde op de counter en wachtte op een fout in de Oostrumse achter hoede, die gaf echter geen krimp. Langzamerhand bleek dat beide partijen niet wilde verlie zen en met een punt tevreden waren. Zodat deze wedstrijd die door het publiek in groten getale werd bezocht in een 0-0-stand eindigde. A.s. zondag weer een thuiswedstrijd tegen Leunen 2. Tot zondag. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 11

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 11