O leiders van hun elftal benaderd voor deelname. Op korte termijn worden de leiders van de diverse straten benaderd. Voor deze leiders is een bijeenkomst gepland op woensdag 17 april om 20.30 uur in de kantine van de W Oostrum. De aanvang van het voetbal-toernooi is 12.00 uur. Binnenkort volgen er verdere mededelingen o.a. de manier van opgave, eventuele aktiviteiten voor de jeugd, namen van de leiders etc. De kommissie die beide toer nooien organiseren is in handen van Leo Lenssen, Joos LinskensToon van Soest, Sjef Arts en Leo Wilms. Onder het motto "MEEDOEN IS BELANGRIJKER DAN WINNEN" verwachten wij een grote deelname aan deze toernooien. Griendtsveen - Oostrum 0 - 2, Na twee nederlagen op een rij dan toch weer winst voor Oostrum. Nadat er vorige week geen verslag in het Week blad stond, wat naar onze mening wel moet kunnen, zijn we hier dan weer. Oostrum had in deze wedstrijd de laatste kans om de aan sluiting met de koplopers niet te verliezen. Van het begin af aan had Oostrum het beste van het spel met goed opgezette aanvallen werd het doel van Griendtsveen be stookt. Oostrum kreeg enkele goede kansen maar een doel punt werd er nog niet gescoord. Na 20 minuten was het dan toch raak, een goede diepte pass van John Wilmsen werd door Hans Kessels goed meegenomen. Hans omspeelde de Griendtsveen doelman en plaatste de bal in het lege doel. 0-1. Hierna was Oostrum nog enkele malen dicht bij een tweede doelpunt, maar enkele doelrijpe kansen miste helaas net het doel. Ruststand 0-1. T In de tweede helft eenzelfde spelbeeld. Oostrum domineer de en zette hun tegenstander vast op de eigen helft. In de 65e minuut was het weer raak. Een voorzet vanaf rechts werd door Marco Hendriks ineens met een goed schot afge rond. 0-2. Hierna had Oostrum pech dat een schitterend genomen vrije trap van Henri Wilmsen via de binnenkant van de paal weer in het veld terugsprong. Oostrum ver zuimde hierna het karwei af te maken, zodat Griendtsveen in de laatste 15 minuten nog probeerde aan te dringen, maar niet echt gevaarlijk werd. Een verdiende overwinning en een goede opsteker voor de wedstrijd van Paasmaandag tegen koploper Swolgen. Vaste toeschouwers bedankt en tot m aand ag 15

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 15