Beste meisjes jongens van Ador Zaterdag 30 maart is weer de jaarlijkse paastocht. Om 14.00 uur verwachten we iedereen bij het Ador-gebouw. Na afloop is er voor iedere deelnemer een verrassing. Tussen 16.00 en 16.30 uur zijn we weer terug bij het Ador-ge bouw. De kinderen die over moeten steken bij het zebra pad, worden door de leiding overgezet. ^In de paasvakantie is er geen Ador. rlot zaterdag, groetjes Bestuur Leiding Ador. o-o-o-o-o-o-o-a-o-o-a-o-o~a-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o Op zondag 7 april a.s. houden wij de jaarlijkse snertrit. Om 11.00 uur vertrekken we van de Boshuizen (fam. Staaks) voor een mooie tocht door de natuur van ongeveer 16 km. Onderweg zal u een borrel en voor de jeugd fris worden aangeboden. En er is vanzelfsprekend overheerlijke soep. Om 15.00 uur worden we terug verwacht. Omdat ook po ny's, aangespannen, jonge- en drachtige paarden mee kunnen doen, zal 't geheel in stap en over goede brede wegen voeren. De kosten bedragen f 5,00 voor leden en f 7,50 voor niet- leden. De rustplaats zal zijn in de buurt van de Smakt- '^'Holthees Uiteraard kunnen belangstellenden ook op die plaats een versnapering krijgen. Opgeven voor donderdag 4 april a.s. bij Marlies Verstegen (04780-85279). Hengelsportvereniging Akertje", Oostrum Alle informaties over de contributie en waar men mag vissen staat in het Infoboekje van !t Aivertje van maart. Indien U de contributie 1991 niet heeft voldaan, doe het dan vandaag nog. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11 nieuws nieuws

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 11