GEMENGD KOOR Jubileum 1966 - 1991 Zondag, 14 april willen wij herdenken dat 25 jaar geleden in Oostrum een dameskoor werd opgericht. De toenmalige pastoor Thomassen informeerde bij dames om samen als koor de rouw- en trouwdiensten op te luisteren. Verschillende dames gaven zich op als lid en zo was het dameskoor een feit. Broeder Jason fungeerde als dirigent. Het ledental bleef groeien en na enkele jaren bestond het dameskoor uit zo'n 30 leden. Broeder Jason ging verhuizen en toen zaten de dames zonder dirigent. Gelukkig was er weer snel een nieuwe dirigent voorhanden, de heer Wim Lakeman. Wim begeleidde het koor ook op het orgel, maar dat werd al gauw te zwaar. Toen kwam mevr. Monique de Boer het koor op het orgel begeleiden. In 1979 werden het dameskoor en het herenkoor samenge voegd tot een koor: het gemengd koor. Enkele dames zijn al lid vanaf de oprichting inl966. Dit gebeuren willen wij niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Er zijn ook enkele heren al 25 jaar bij het kerk koor; een mooie gelegenheid om die leden in het zonnetje Zondag 14'april na de plechtige hoogmis van 10.00 uur zullen de jubilarissen in de kerk voor hun verdiensten worden onderscheiden. Wij nodigen u daarom uit om bij dit feestelijk gebeuren aanwezig te zijn. Bestuur Gemengd Koor. o— o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o— o- o- o- o— o— o- o— o-o I1 1 LI steunt onze vereniging ook door een bosje bloemen te kopen. Alvast bedankt. Bloemenaktie, zaterdag 30 maart KORFBALVERENIGING OOSTRUM L J 10 16 Z611611

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 10