- uitkeringen en pensioenen - hoe schrij f ik brieven - hoe telefoneer ik met instanties - (financiële) gevolgen bij overlijden - financiële voorzieningen bij verhuizing, etc. De cursus biedt U de gelegenheid ora nader in te gaan op vragen als: hoe werkt het bank/girowe zenwat moet ik doen om voor een bepaalde financiële voorziening in aanmerking te kunnen komen. Wellicht heeft U zich nooit verdiept in deze vragen en regelt Uw partner de (financi ële) zaken. Maar wat te doen als U er zelf voor komt te 1 staan? Met de opgedane kennis en vaardigheden zult U voortaan beter in staat zijn een weg te vinden in Uw administra tie, maar ook in de papieren- en formulierenwereld, waaruit onze maatschappij heden ten dage lijkt te be staan. De inhoud van de cursus zal mede door de cursisten bepaald worden, omdat de ervaring en practische kennis van de ouderen zelf centraal zullen staan. De cursus bestaat uit totaal 10 bijeenkomsten a 2 uur en wordt gegeven in het activiteitencentrum voor ouderen De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. De kosten voor de cursus bedragen f 30, Bij voldoende belangstelling zult u" nader geïnformeerd worden over de dag en het tijdstip waarop de cursus zal plaatsv inden Wanneer U meer informatie wenst of als IJ zich wilt aan melden voor de cursus administratieve vaardigheden voor ouderen, dan kunt U contact opnemen met Ankie Bongers, functionaris Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray, telefoon 04780 - 86706. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o U steunt onze vereniging - ook door een bosje bloemen te kopen. Alvast bedankt. Bloemenaktie, zaterdag 30 maart KORFBALVERENIGiNG OOSTRUM L.I 13

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 13