Met droefenis vernamen wij het overlijden van onze oud-president Antoon Janssen Meer dan 22 jaar was hij lid van de harmonie waarvan ruim 8 jaar als president. Dankbaar en met waardering denken wij terug aan zijn inzet voor onze vereniging. Bestuur, direkteur en leden Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum IN MEMORIAM ANTOON JANSSEN Het plotselinge overlijden van Antoon Janssen heeft velen diep geschokt. Antoon was een man, die enorm veel voor Oostrum gedaan heeft. Geboren en getogen in Oostrum was hij betrokken bij vrijwel het gehele gemeenschapsgebeuren Het leven van ANTOON zou je kunnen samenvatten in het ene woord: DIENSTBAARHEID. Hij stond altijd, wellicht teveel klaar voor de ander; zo was zijn geaardheid en plichtsbe sef. Als geen ander was hij op de hoogte van de historie van'oostrum. Hij heeft ook veel secretariaatswerk ver- richt. Het is ondoenlijk om alles op te noemen, waarbij hij rechtstreeks of zijdelings betrokken was. Hij maakte o .mdeel uit van: - Werkcomité Oostrum (een van de medeoprichters); - Bestuur van Stichting Gemeenschapshuis (mede—oprich - Redaktie van Thuisfront; de voorloper van Oostrum s Weekblad; - Lid van Financiële Kommissie van Kerkbestuur, - Lid van Bedevaartkomité - Jub ileumkomité Antoon was gedurende veie jaren President van Harmonie "Sub Matris Tutela". Met name de Harmonie heeft altijd een bijzondere plaats ingenomen in zijn leven. Hij was zeer verknocht aan "zijn Harmonie". Vele mensen hebben grote waardering voor het vele werk dat geheel belangeloos door hem werd verricht. 4 101T

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4