B„V„V_ 1 - OOSTRUM 1 4-1 Voor Oostrum werd dit een wedstrijd met goed voetbal maar helaas geen punten. Na 4 minuten werd het door slecht uitverdedigen al 1-0, en liep Oostrum achter de feiten aan. Oostrum had hierna het beste van het spel en kreeg ook goede kansen die helaas niet afgewerkt werden en als zo vaak: als een ploeg aanvalt, valt het doelpunt aan de andere kant De ruststand was dan ook 2-0. In de tweede helft eenzelf de spelbeeld: Oostrum had de beste kansen, maar het geluk was duidelijk aan B.V. V. -kant. Halverwege de tweede helft ^Swerd het 3-0, doordat de B.V. V.—spits een diepte-pass met een lage schuiver afrondde. Het werd 3-1 door een penalty van Henri Wilmsen. Oostrum probeerde nog wel om verder terug te komen maar dit lukte niet meer. Kort voor tijd werd het zelfs nog 4-1 door een fraaie kopbal. Het publiek zag een goede wedstrijd maar als er niet gescoord wordt kan men geen wedstrijd winnen. Hopelijk hebben we zondag meer succes tegen H.R.C. in Afferden Publiek bedankt voor de massale opkomst en tot zondag HALLO OOSTRUM Zaterdag 9 maart moesten we tegen Bergen voetballen. Paul stond de eerste helft reserve. Na een paar minuten maakte f Bergen een goal (0-1). Dit was ook de eindstand van de eerste helft In de tweede helft stond eerst Robert reserve en later Koen. Later haalde Jorn een speler van Bergen onderuit en die moest van het veld af. De laatste 10 minuten kwam Eppo het veld in en.stond Robert in de goal. Wij hebben ook best wel veel kansen gemist, omdat de keeper van Bergen goed was. De eindstand was dus 0-1. De leider van Bergen zei dat wij onterecht hadden verloren. Groetjes, de onbekende o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 13