Vereniging van de Stille Omgang kring Noord-Limburg en Oost-Brabant. Secretariaat afdeling Oostrum-Venray p/a F. Schelbergen, Mgr. HanssenStraat 35, 5807 BA Oostrum, tel. 04780-81967. De jaarlijkse Stille Omgang te Amsterdam vindt dit jaar plaats in de nacht van 16 op 17 maart. Ook vanuit Oostrum kan men er per autobus heen. Deze vertrekt om 20.35 uur vanaf de bushalte nabij de kerk. In Cuijk aan de Maas verzamelen zich alle deelnemers voor een plechtig Lof om 21.30 uur. Na dit plechtig Lof ver trekken de deelnemers van geheel Noord-Limburg en Oost - Brabant gezamenlijk met bussen naar Amsterdam. Zondag morgen omstreeks 7 uur zijn wij weer terug in Oostrum. De intentie luidt: Moge het lawaai verstommen en God weer te horen zijn. Mannen en vrouwen uit Oostrum, de Stille Omgang schept een mogelijkheid om uit een traditie van meer dan honderd jaar Gods woord te laten doordringen om zo ons evenwicht weer terug te vinden. U gaat toch ook mee? De kosten bedragen f 25,per persoon inclusief een gratis kop koffie op de heen en terug reis. Opgave gaarne voor maandag 11 maart tot 22.00 uur bij F. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35, Oostrum, tel. 81967. QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Op 8 maart wordt in de Raadszaal van 't gemeentehuis 'n internationale vrouwendag gehouden. Deze middag staat in 't teken van de kennismaking met andere culturen. Neder landse, Spaanse en Marokkaanse vrouwen verzorgen ieder 'n eigen presentatie. Deze middag begint om 13.30 uur en duurt tot 17.30 uur. U kunt gratis deelnemen. Kinderopvang aanwezig. Na de jaarvergadering heeft de Heer Verwey 'n lezing gehouden over verstandelijk gehandicapten. De vrije tijdsactiviteiten, die toen ter sprake zijn gekomen, kunnen na Pasen gerealiseerd worden, nl. 'n kookcursus, 9 O— O" O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 9