Hengelsportvereniging 't Akertje", Oostrum Zaterdag 6 maart is de aanplant van de geluidswal langs de visvijver. Het Wanssums Ven. Wij hebben nog hulp nodig. De leden die mee willen helpen, vragen wij om 9.00 uur aanwezig te zijn bij de vijver. Een schop meebrengen. De leden die hun contributie nog niet voldaan hebben vragen wij dat nu te doen. Banknummer is 14.00.03.614. Postbanknummer 51.34.986. Het contributiebedrag met sportvisakte is f 45,50. Vergunningen zijn ook verkrijg baar bij de secretaris tt. Lenssen, Allegrostraat 7, Venray. VOLLEYBALVERENIGING OOSTRUM V,V,Q, VETERANEN Voor de meesten van ons zit de winterslaap er weer op. Helaas nog niet voor iedereen maar daarvoor hadden we aanvulling gekregen uit de senioren-elftallen. Jongens bedankt voor het meespelen. We moesten aantreden tegen S.V.C.B., 'n tegenstander die nog iedere keer van ons gewonnen had. Ook dit keer kwamen zij tegen ons op voorsprong maar nog in dezelfde helft was het Hans Achten die de gelijkmaker kon scoren. In het verdere verloop van de wedstrijd ging het leuk tegen elkaar op met misschien iets meer kansen voor S.V.C.B. maar onze doelman Jan de Bruin stak in 'n glan zende vorm. Toch dacht S.V.C.B., enkele minuten voor tijd, te gaan winnen omdat zij een strafschop toegekend kregen, maar het was wederom onze doelman, die de inzet prachtig pareerde en zodoende de stand gelijk kon houden zodat we ook van deze tegenstander 'n puntje konden afsnoepen 'T OOSTRÜMS VOLLEYBAL FESTIVAL Het carnavalsgedruis is voorbij en hopelijk hebben jullie de eerste contacten gelegd met vrienden, buren, collega's op het werk, om deel te nemen aan de 2e editie van het O.V.F.. Wij van de organisatie hebben in ieder geval niet stil gezeten. We hebben concretere afspraken kunnen maken om tot een grotere opzet te kunnen komen. Het toernooi wordt met zekerheid gespeeld op het Dorpsplein op 29 juni a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-c 14

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 14