Oostrum E2 - Hegel som E2 Wittenhorst E5 - Oostrum E3 Aanvang 09.30 u. Aanvang 09.30 u. Vertrek 08.55 u Oostrum Fl - S.S.S. F2 (per auto) Aanv ang 1130 u OUD IJZER-AKTIE V.V. OOSTRUM Door omstandigheden kan de oud ijzer-aktie dit jaar niet voor Pasen plaatsvinden. De datum van de ijzer-aktie komt tijdig in het Oostrums Weekblad. Hopelijk heeft U begrip voor deze situatie en be waart U het oud ijzer toch, tot de datum dat wij het op komen halen. Oostrum 1 Wanssum 2 2—0. Na een periode van ruim twee maanden geen competitie voetbal was het dan eindelijk weer zover dat er om de punten gevoetbald werd. Oostrum 1, dat voor het eerst in haar nieuwe outfit speelde kwam moeilijk uit de start blokken. Wanssum 2 kreeg in het begin van deze wedstrijd enkele kleine kansen die echter niets opleverden. Na ongeveer vijftien minuten begon Oostrum meer grip op de wedstrijd te krijgen. In de 23e minuut was het dan ook raak; een voorzet vanaf de rechterkant werd door Hans Kessels met een eenvoudige lob in de verste hoek afgerond 1-0. Oostrum was hierna de betere ploeg en had de voorsprong kunnen vergroten doch enkele schoten werden door de Wanssumse doelman goed tot hoekschop verwsrkt. De ruststand bleef dan ook 1-0. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld, Oostrum was de betere ploeg en dit resulteerde in een tweede doelpunt. De bal kwam na een goed opgezette aanval voor de voeten van Sander Martens, die van 25 meter afstand keihard in de linker bovenhoek schoot 2-0. Hierna had Oostrum het karwei af moeten maken, maar enkele goede kansen werden niet benut. De eindstand was dan ook 2 - 0 en Oostrum behaalde een verdiende overwinning. A.S. zondag de moeilijke uitwedstrijd tegen B.V.V. hopen- lijk komt het publiek ons weer zo massaal steunen. Tot zondag. 12

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 12