Maandag 09.00 uur Dinsdag 09.00 uur Woensdag 09.00 uur Donderdag 09.00 uur Vrijdag 09.00 uur Zaterdag 10.00 uur Tot zekere intentie Uit dankbaarheid Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Anneke van Ar sen-van Soest Gest. jaard. Jacob van Voort en echtgenote TOEDIENING VAN HET H. VORMSEL door Vicaris v.d. Meer sjVoor de Vormelingen (Kinderkoor) Misd ienaarsbeurten ^Zaterdag 19.00 uur Zondag 08.30 uur 10.00 uur Stephanie en Lizette Janssen, Saskia Litjens, Veronique Philipsen Roel Kessels, Erik SchuurmansBart Rouwette, Mark van Dijk Astrid He itling, Yvonne Thielen, Callista Smedts, Monique Janssen Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. In verband met de dure stookkosten in de wintermaanden van harte en warm aanbevolen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-cr-o-or-o-o-o-o-o-o-or-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vereniging van de Stille Omgang kring Noord-Limburg en Oost-Brabant. Secretariaat afdOostrum-Venray p/a F. Schelbergen Mgr. Hanssenstr. 35 5807 BA Oostrum tel. 04780-81967. De jaarlijkse Stille Omgang te Amsterdam vindt dit jaar 4^1 plaats in de nacht van 16 op 17 Maart. Ook vanuit Oostrum kan men er per autobus heen. Deze vertrekt om 20.35 uur vanaf de bushalte nabij de kerk. In Cuyk aan de Maas verzamelen zich alle deelnemers voor een Plechtig Lof om 21.30 uur. Na dit Plechtig Lof vertrekken de deelnemers van geheel Noord-Limburg en Oost-Brabant gezamelijk met bussen naar Amsterdam. Zondag morgen omstreeks 7 uur zijn wij weer terug in Oostrum. De intentie luidt: Moge het lawaai verstommen en God weer te horen zijn. Mannen en Vrouwen uit Oostrum, de Stille Omgang schept een mogelijkheid om uit een traditie van meer dan honderd jaar Gods woord te laten doordringen om zo ons evenwicht weer terug te vinden. U gaat toch ook 7

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7