Vrolijk spel in drie bedrijven door Hans van Wijngaarden allemaal omgezet in het Oostrums dialect. Personen Piet de Wit Boekhouder G. Lemmens jr. Riet Zijn vrouw L. Franssen-Hoex Henk Hun zoon H. Daniels Erik de Groot Hun buurman H. Surrainski Lien de Groot Diens vrouw R. Emons-Deters Lonnie Winkelj uffrouw W. Lemmens Mr Dr Dick van President - W. van Asseldonk Heyningen directeur Ilonka de Reus Diens schoon N. van Reenen- zusje Coopmans Tante Mien Tante van Riet M. Tacken- bijgenaamd "Jut" Kruysen Oom Toon Haar man A. Linders bijgenaamd "Jul" Meubilair "Stoffelhoeve" Oostrum De regie is in handen van A. Selder-Verhoeven. Korte inhoud Het valt niet mee voor pa en zoon, als ma besluit het huishouden er aan te geven en in een winkel te gaan werken. De mannen staan met twee linkse handen als het om huishoudelijk werk gaat, dus heeft ma voor hulp gezorgd. Als deze hulp op komt dagen blijkt dit een knappe ver schijning te zijn. De mannen sloven zich natuurlijk meteen uit. Plots meldt zich nog een gast, een voorname, de schoonzus van de baas van Pa. Maar die mag niet weten dat ma voor winkeljuf speelt, bij de konkurentie nog wel. Dus er zal een andere ma moeten komen. Dan komt ook nog de bazige tante Mien binnen met haar Toon en bespeurt meteen ontucht. Zo'n juf binnen in huis, alleen met de mannen!!! Tenslotte zijn er ook nog verwisselingen met personen en alles loopt uit de hand. Hoe dit afloopt kunt u zien in dit leuke en vrolijke bijspel. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 of fuse is nie altijd böke

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3