verwerkt. Toen Gerard aangaf dat de smaak goed was kwam op het kookpunt onder veel rook Peter Gommans als nieuwe prins tevoorschijn. Ondanks veel gespeculeer een complete verrassing voor alle aanwezigen. De wederhelft van Peter, Ria, werd in de bloemetjes gezet. Uit de vele spontane felicitaties kon men opmaken, dat vele aanwezigen de prins steunen. In zijn eerste rede vroeg Peter I aan iedereen de komende bals te bezoeken, want een prins alleen maakt geen karna val, maar met zijn allen zal dit zeker lukken, volgens Peter. Na het prinsenbal trok Peter I naar De Karklingel ^°m het cafe van Hans en Michel te openen als residentie. Aldewieverba1 Zaterdag 26 januari vindt in Oostrum het Aldewieverbal plaats. De organisatie is dit jaar in handen van harmonie Sub Matris Tutela. Al maanden worden voorbereidingen getroffen om het boerenbruidspaar en familie op gepaste wijze bekend te maken. Na bekendmaking zal de verloving van dit aanstaande kolder-huwelijk plaatsvinden. Dus zaterdag 26 januari een gezellig Aldewieverbal. Aanvang 20.30 uur. Optocht Oostrum De karnavalsvereniging is op zoek naar eenlingen, duo's, groepen e.d. om deel te nemen aan de optocht op karna- valszondag. Voor informatie bel: Wim Nielen, tel. 82569 Wien Staaks, tel. 88144. JEUGDKARNAVAL JEUGDKARNAVAL JEUGDKARNAVAL JEUGDKARNAVAL Wie werd de neeje jeugdprins? Dees wek hedde allemoal meuge roaje en vrijdag kunde ut allemoal komme bekieke. Ut werd ut latste optreeje van Prins Barry I. Ut begint um half zeuven. En allien al umdat Prins Barry ut zo goed gedoan het ut afgeloëpe joar, denk ik dat ge allemoal de kans mot grepe um vur de leste kier mit Prins Barry fiëst o- o- o- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 9 f f

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 9