Programma jeugdvoetbal zaterdag 19 januari 1991 M.C.V. A2 - Oostrum A2 aanvang 14.30 u. vertrek 13.30 u. (pèr auto) Oostrum BI - Lottum Bl aanvang 13.00 u. Ysselsteyn Cl - Oostrum Cl aanvang 12.30 u. vertrek 11.45 u. (per auto) Start competitie: F- t/m D-jeugd op 2 maart 1991 C- t/m A-jeugd op 9 maart 1991 Inhaaldatums voor C t/m A: 26 januari, 2 februari, 16 februari23 februari 2 maart OOSTRUM VETERANEN De oprichtingsdatum van de Veteranen weet ik niet precies maar hij lag wel in het jaar 1966. Als men nu gaat tellen blijkt dat in dit jaar het 25-jarig jubileum staat te komen. Het wordt dus 'n heel bijzonder jaar voor onze oudjes. En dit jaar zijn we heel goed begonnen. Zoals bij de meeste kuddedieren zijn de leiders, oude, sterke, ervaren dieren. Maar vele jonge onervaren dieren vallen vaak deze leiders aan om de macht over te nemen, maar meestal weten de oudere dieren deze aanvallen af te slaan. Zo is het ook bij de mensen. Een voorbeeld hiervan was de wedstrijd van afgelopen zaterdag waar de veteranen werden uitgedaagd door de jongens van Oostrum 4, kortweg 1111 vierde" "Het vierde" begon furieus, het bracht al haar kracht en snelheid in de strijd en dacht zodoende snel 'n voordeel te kunnen forceren. De veteranen konden echter door inzicht en rust deze aanvallen afslaan en de jeugd buiten het 16-meter gebied houden. Langzaam maar zeker begon de kracht van "het vierde" af te nemen en dit was het sein voor de veteranen om rustig iets meer aan de aanval te gaan doen. Helaas lukte het voor de rust niet meer om 'n doelpunt te maken maar enkele kansen waren er wel. Na de rust was het snel bekeken met 1,11 vierde" want al snel was het Jan Custers die 'n voorzet van Alex Verste gen verzilverde. "Het vierde" dat al het kruit al in de eerste helft verschoten had kon niets anders doen dan 13

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 13