HOI OOSTRUM Zaterdag 15 december moesten we tegen S.V.E.B. voetbal len. We moesten thuis. Frank en Joop deden ook mee. In de eerste helft stonden Frank, Joop en Mark reserve. Ron was weer te laat. Dus iedereen die in april naar Ron zijn verjaardag gaat, moet maar een nieuwe wekker voor hem kopen. Toen er ongeveer 15 minuten voorbij waren, kwam Mark erin en Koen eruit. Toen maakte S.V.E.B. een goal door een indraaier. Toen maakte Bas er na een tijdje 1-1 van. Vlak voor rust kwam Joop erin en Tom eruit. Een paar minuten later, maakte hij er 2-1 van. Toen was het rust. In de tweede helft ging Robert eruit en Frank erin. Al gauw maakte Bas er 3-1 van. Later maakte Joop er 4-1 van. Ook Frank had veel kansen maar schoot er geen een in de goal. Ongeveer een minuut later maakte Sjoerd een goal 5-1. Later maakte Bas er 6-1 van. En vlak voor het einde van de wedstrijd maakte Joop er 7-1 van, dat was ook de eindstand Groetjes, de onbekende P.S. Jopie en Frank bedankt. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o BOND AFDELING JEUGD In de tweede wedstrijd in bet kader van de uitwisseling tussen Eindhoven, Den Bosch en Venray, welke zaterdag j.l. in Eindhoven werd gespeeld, hebben onze "boys and girls met een uiterste krachtsinspanning hun eerste plaats kunnen verdedigen. Ze zagen n.l. hun voorsprong van 403 pins slinken tot 84 pins. Met name "na een be loofd rondje friet" werden alle registers opengetrokken en scoorden beide kwartetten boven de 500, waarbij de eerste plaats werd veilig gesteld. 24 (^T

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 24