BOND BOWLINGVERENIGING VENRAY AFDELING JEUGD Afgelopen zaterdag werd op onze tbuisbanen de Steden- ontmoet mg van afdeling Limburg gespeeld, waarvoor bij gebrek aan jeugdteams in diverse Limburgse steden slechts twee teams waren aangemeld, n.l. die van Heerlen en Venray. In de eerste van de drie games gaf Venray goed partij waarbij Rene' Clephas zich onderscheidde met een verbete ring van zijn p.r. tot 170 pins en ook Rene Geurts en Sandra Spee duidelijk boven hun persoonlijk gemiddelde bleven; alleen Michael Tijssen bleef duidelijk achter en werd de "drie-master" door zijn vele 3-pinsscore. De game ging met een verschil van 23 pins naar Heerlen. In de tweede game poogde de Venray-coach een "gouden wissel" te verwezenlijken en dat scheen te lukken, want Janneke van Dinther liet een meer dan keurige 160 game noteren; evenwel, Ren/ Clephas was blijkbaar zo geschrok ken van zijn score, dat hij nu op 95 pins bleef steken en ook Sandra was geheel van slag en daardoor was het ver schil nu 50 pins in het voordeel van de zuiderlingen. Nog maar een wissel, dacht Jan Engels, maar het baatte niet. Mark Mij ling en Ren/ Geurts, beiden goed zonder uitschieters, konden het falen van de rest niet opvangen en de game ging met 696 - 588 naar Heerlen. Daarmee waren alle illusies voor deelname aan de lande lijke kampioenschappen in Dordrecht verdwenen, maar de verrassing kwam bij de bekendmaking van de eind-uitslag: beide teams kunnen boven de rivieren laten zien, dat Limburg ook kan bowlen en dit omdat in het Heerlens team enige junioren waren opgesteld en het Venrays team enkel aspiranten en pupillen bevatte. A.s. zaterdag, 17 december, vindt in Eindhoven de tweede wedstrijd plaats in het kader van de uitwisseling tussen Venray, Eindhoven en Den Bosch. Met als begeleiders Jac Reyntjes en Jan Engels spelen: Dave Tijssen, Pascal Cornelissen, John KoekkelkorenMark Mijling, Marjo en 22

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 22