1-1 door 'n doelpunt van Alex Verstegen. Afgelopen zaterdag moesten we thuis aantreden tegen Zopo, vroeger 'n naam als jongerencentrum hier in de regio tegenwoordig nog wel zo1n centrum, maar ook 'n voetbalelftal dat zijn oorsprong uit vroegere dagen kent. Het was zaterdag wel koud, maar het veld was goed bespeelbaar en dat spelen deed Zopo beter dan Oostrum, zeker in het begin. Reeds na enkele minuten, was het Zopo dat kon scoren omdat Oostrum de bal niet uit de verdediging kon krijgen. Toen het enige tijd later ook nog 0-2 werd zag het ernaar uit dat de uitslag in de buurt van het vorige treffen tussen deze twee elftallen zou komen n.l. 9 - 1 voor Zopo. Gelukkig, na enig gescheld heen en weer ging Oostrum beter voetballen en werden de meeste duels uitgevochten op de helft van Zopo. Pas in de tweede helft resulteerde dit overwicht in 'n doelpunt, toen Peter v.d. Burgt 'n voorzet van Martien Beckers verzilverde. Helaas werd even later doelman Mat Jansen verrast door 'n ouderwetse punter en stonden we dus weer twee doelpunten achter. Bij deze stand van 1-3 werd Jan de Bruin 'n kans ontnomen door de scheidsrechter omdat deze 'n overtreding consta teerde die 'n strafschop waard was. Jammer genoeg ging de doelman de goede hoek in en kon zo 'n doelpunt voorko men. Vijf minuten voor het einde was het toch Jan de Bruin die z'n doelpuntje kon maken, maar helaas waren de laatste vijf minuten te kort om gelijk te komen, zodat deze wedstrijd met 2-3 verloren ging. o— o- o— o— o— o- o- o- o- o- o- o— o- o— o- o— o- o- o- o- o- o- o— o— o— o— o- o— o Hoi, Zaterdag was het weer zo ver, we moesten voetballen tegen Leunen Cl. Eerst zouden we met de fiets gaan, maar het was te koud, dus gingen we met de auto. Toen we daar kwamen, sneeuwde het een beetje. Toen gingen we ons heel warm aantrekken en daarna heel goed intrainen. De wed strijd begon en Mark Broeren stond reserve, maar na ongeveer 10 minuten kwam Mark Broeren erin en Robert Janssen eruit, want hij had een beetje last van zijn knie. Toen maakten wij al gauw 0-1 door een goal van Maikel. Mark Broeren durfde niet zelf te schieten (want hij was bang dat hij naast schoot) dus legde hij maar op 19

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 19