Voetbalvereniging Oostrum Op 20 december a.s. organiseert de V.V.O. in de cant ine haar jaarlijkse "TOEPAVOND"aanvang 20.30 uur. Alle senioren plus de A-jeugd zijn welkom. Ook dit jaar kan er weer volop gespeeld worden om o.a.: platsen, cervelaat- worsten, halve hanen en tamme konijnen. Het belooft een gezellige avond te worden dus houdt u vooral deze avond vrij. De wedstrijden worden gespeeld onder supervisie van Leo Wilms. Tot ziens op 20.12. Oostrum 1 - Resia 1 (0-0) 1-0. Op deze grauwe zondag moest Oostrum aantreden tegen Resia. In het begin was Resia iets sterker dan Oostrum. Maar naarmate de wedstrijd duurde werd Oostrum iets sterker en werd het een gelijk opgaande wedstrijd, met toch weinig kansen voor beide teams. Ruststand aldus 0 - 0. Na rust bleek dat beide teams op winst bleven spelen. In de 26e min. werd H. Wilmsen in het strafschop gebied neergelegd. Strafschop. En alle protesten ten spijt mocht M. Hendriks in de 28e min. het karwei afmaken en scoorde, beheerst? Via onderkant lat op de rug van de keeper over de doellijn, 1-0. In de resterende minuten kwam Oostrum niet meer in moeilijkheden, en speelde de wedstrijd gemakkelijk uit. Volgende week zondag de uitbeurt in Merselo. U komt toch ook weer? Tot dan. De half. Isw 4 - Oostrum 4 (0 - 0) 1-1. Oostrum 4 heeft weer eens gemerkt hoe belangrijk de eerste 20 minuten zijn. De kansen die toen niet benut zijn braken Oostrum bijna op. Oostrum ging toen wat overhaast te werk. De aanvallers werden goed opgezet, maar er sloop regelmatig wat onzekerheden in het spel. BW scoorde tot de rust 0-0, daar Oostrum ook niet scoorde ondanks een "geinstrueerde" vrije schop. Na de rust hetzelfde beeld. Oostrum maakte het spel, BW coun terde. In de 62e min. omspeelde Jurgen van Soest enkele tegenstanders, passte op Martien Versteegen die de doel- 9

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 9