KOPPELCROSS CYCLECROSS In bet weekeinde van 8 en 9 december staat Oostrum weer in bet teken van bet veldrijden. Liefhebbers van deze uitputtende sporttak kunnen dan bun bart weer opbalen. Zaterdagmiddag wordt op bet parcours Boshuizen (tussen Oostrum en Venray) een koppelcross gehouden. De inschrij ving voor dit evenement staat voor iedereen open. Voor deze wedstrijd worden lopers door middel van loting aan een cyclecrosser gekoppeld. Beurtelings leggen crosser en loper een ronde af. Allereerst legt de crosser een ronde van 1500 meter af, waarna bij door de loper afgelost wordt. Deze legt een ronde van 900 meter af. De wedstrijc gaat over 7 cross- en 6 loopronden. Voor de winnaars staat een prachtige beker beschikbaar. Om 13.30 uur zal de loting plaatsvinden. Om 14.00 uur gaat de wedstrijd van start. Inschrijving is gratis. Triathlonvereniging Venray en TWC Oostrum tekenen geza menlijk voor de organisatie. Voor verdere informatie kan men contact opnemen met Eric Classens (04784 - 2108). Op zondag staat de cyclecross op het programma. Alle crossers van de Nederlandse Wielerbond zullen aan de start verschijnen. Om 13.30 uur gaan de veteranen van start. Zij rijden een wedstrijd over 35 minuten en een ronde Om 14.30 uur gaan de amateurs van start. Zij strijden gedurende 55 minuten en een ronde voor de overwinning. Insiders weten dat er in Boshuizen een pittig parcours is uitgezet. De veldrijders moeten minimaal drie keer van de fiets. De loopstukken bestaan voornamelijk uit los zand, al dan niet bergop. De crossers zullen de overwinning niet gratis krijgen. Voor TWC Oostrum gaan enkele plaatselijke favorieten van start. Drees en Michel Willemsen, Maurice en Piet Engber- sen, Hay Camps en Thijs van Asten zullen er alles aan doen om er voor de supporters een mooie wedstrijd van te maken Crossers die niet bij de NWB zijn aangesloten, kunnen met een daglicentie van start gaan. Deze is bij de jurywagen verkrijgbaar. Zij kunnen om 13.30 uur eveneens van start gaan o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o— o— o— o- o- o- o— o— o— o— o- o— o- o— o 12

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 12