van 'n kind, van elk kind, ook van 'n tweede kind is een groot wonder. Het mooiste wat God man en vrouw wil toe vertrouwen. Het kan niet anders of er gaat dan heel wat door je heen, waarvoor je geen woorden vindt zo klein en toch zo groots wat geweldig ons eigen kind Dank U wel, God! Het moet jullie toch wel tot grote dankbaarheid stemmen, dat God ook dit kind jullie kind maar ook kind van God, weer aan jullie liefde en zorgen toevertrouwt. 'N Geweldig geschenk en tegelijk 'n heerlijke opdracht! Laat de verwachting van God omtrent dit kind in vervulling gaan, zodat JEANIE een mens wordt om van te houden. Sef en Annemie, van ^harte proficiat met jullie nieuwe, echte rijkdom, met jullie tweede dochter: JEANIE. Moge Jeanine temidden van jullie gezin opgroeien tot fn blij en gelukkig kind, zodat het jullie gelukkig samen zijn nog versterkt. Ook wij roepen JEANINE 'n hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap, moge zij daar opgroeien in een klimaat van goedheid, liefde, waarheid en trouw. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o Aan de ouders van de leerlingen van de Maria Basisschool Vanaf 16 november komen onderstaande bestuursleden bij U aan de deur voor het innen van de jaarlijkse kontributie van de Oudervereniging. Deze bedraagt 7,50 gld. voor het schooljaar 90/91. Deze bijdrage is per gezin ongeacht het aantal schoolgaande kinderen. R. Paantjens, A. Verheyen, A. van LunenE. Schraven, T. Schlepers, T. Jansen, A. DerksS. Huijbers en F. Janssen. Met dank voor Uw medewerking. Bestuur Oudervereniging Maria Basisschool. Vanuit de basisschool Groep 1-2 Aan de Ouders, "Sinterklaas is in het land". Rondom dit thema gaan we de 7

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 7