Op 10 november werd de eerste wedstrijd in het kader van de jaarlijkse uitwisseling met Den Bosch en Eindhoven in de Maaspoort Ln 1s-Bosch gespeeld. Wij namen daaraan deel met 2 viermans-teamswaarvan de meeste spelers en speelsters nog weinig echte wedstrijd ervaring hebben opgedaan. De prestaties waren er echter zeker niet minder om: Dave Tijssen was de held van de dag met een game van 167 pins. Mark Mij ling deed daar niet veel voor onder en verbeterde zijn p.r. opnieuw en wel tot 165 pins; hij scoorde ook het hoogste totaal over 3 games met 415 pins. Pascal Cornelissen wist zijn p.r. ook te verhogen tot 144 pins en met 383 pins over 3 games was hij de derde VenraynaarJohn Koekkelkoren was met regelmatige games achter Mark de tweede, hij liet in totaal 401 pins noteren. Het eerste team scoorde scratch in totaal 2101 pins, het tweede was duidelijk beter en liet 2241 pins noteren. Over de klassering is nog niets bekend, omdat de handicaps van onze spelers nog moeten worden berekend. Op de huisbanen in Oostrum scoorden van de thuisblijvers vooral Rene Geurts, dat het een lieve lust was; wat te zeggen van 191 pins!!! Ook Michael Tijssen was in zeer goede doen en liet een game van 186 aantekenen ("niet sjlegt"). Van de nieuwelingen vielen de games van Ralph Kessels op, hij bleef 3 keer boven de honderd met als beste een score van 126 pins. A.s. Zaterdag nemen 13 speelsters en spelers deel aan een Jeugd-toernooi in Eindhoven en wel: Michael, Richard, Dave, Mark, John,, Rene Clephas, Rene Geurts, Paul, Sandra, Daphne, JannekePetra en JannekeJullie krijger#^ nog te horen, hoe laat we vertrekken. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 32

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 32