90 minuten 1-1. Een terechte uitslag. Beide ploegen hielden elkaar n.l. goed in evenwicht. Het puntenaantal van vorig jaar hebben we nu al geëvenaard. Torjager OOSTRUM VETERANEN Het is niet altijd zanikken geblazen bij de veteranen want afgelopen zaterdag hebben we 'n zalige wedstrijd gevoetbald, dat we gewonnen hebben is mooi meegenomen. Grote afwezige was dit keer doelman Mat Jansen, dit werd 'achter goed opgevangen door onze doelpunten makers. Onder het motto, "wie weet hoe ze erin gaan, kan ook goed in de weg staan", werd de eerste helft Jan de Bruin in het doel geplaatst. Heel druk heeft hij het niet gehad maar wat in de buurt kwam dat had hij, ook die ene die doorgebroken was. Aan de andere kant hoefde de doelman van onze tegen stander maar een keer naar het net en wel toen Jan Mulder op aangeven van Jan Custers kon scoren. Na de rust kregen we 'n wissel en ging de doelpunten maker in het doel en de doelpunten in de spits. Deze wissel had al snel succes want voordat ik me gedouched had, Jan de Bruin al weten te scoren, maar ja hij had dan ook 3 kwartier de tijd gehad om het doel te onderzoeken zodat hij wist waar de zwakke plekken zaten. Hierna kreeg OOstrum nog wel kansen via Martien Beckers en Peter Lepsi maar het bleef bij deze 2-0. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Tennisclub Oostrum Indoortennis Indoorteenis Tennisclub Oostrum. Zondag 18 november tennisbal "De Schaapskooi" Venray. Indeling jeugd. 14.00-14.30 uur Baan 1 Jurgen Langenhuizen Maryn Manders x Jurgen Heytling Leon Langenhuizen. Baan 2 Hanneke v.d. Ven Mariske Litjens x Helga Thielen Loes Laurensse 25 I TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 25