stander, sprong hoog op om een "flying tackle" te ont wijken en plaatste de bal beheerst onder de keeper door. Na dit doelpunt ging Oostrum door om de zaak af te maken, maar zoals zo vaak kreeg Oostrum wel veel kansen maar werd er niet gescoord. Of het vizier stond niet goed afgesteld of de spelers die een kans kregen werden tegen de grond gelopen. Voor dit laatste had de scheidsrechter zeker een of twee strafschoppen kunnen geven. Doordat Oostrum niet meer tot scoren kon komen kreeg Hegelsom weer moed en zette Oostrum in het laatste kwartier flink onder druk, maar keeper Michael Edwards gaf geen krimp en hield voor de derde achtereenvolgende maal de nul vast. Al met al eindigde deze harde maar sportieve wedstrijd in een verdiende overwinning voor Oostrum, dat daarmee dus weer stijgt op de ranglijst. Rest mij nog te vermelden dat de scheidsrechter een goede wedstrijd floot. Verder hoop ik dat er weer veel toeschouwers mee zullen gaan op 25 november a.s. om weer eens een echte ouderwetse derby mee te maken tegen lijstaanvoerder D.I.S.. Als Oostrum dan weer zo goed op dreef is, dan moet een overwinning tot de mogelijkheden behoren. Tot ziens in Oirlo. Der Fuhrer OOSTRUM 4 - VENRAY 7 (1-1) 1-1 De topper eindigde onbeslist. Venray begon furieus en beheerste de eerste 20 minuten. In de 11e minuut schoot een Venray-speler de bal in de verre hoek. Leon Hesen, die goed keepte, was kansloos, 0-1. Oostrum had nog niks afgedwongen en het duurde ook tot de 20e minuut totdat deze klap verwerkt was. Oostrum begon te ontwaken en dit leidde in de 28e minuut tot de gelijkmaker. Martien Versteegen strafte een defensie fout van Venray genade loos af, 1-1. Het spel ging nu over en weer en beide ploegen hielden elkaar in evenwicht. Bij de rust 1-1 dus. Na de rust kwam Oostrum beter uit de startblokken. Maar dit werd niet in doelpunten omgezet, mede daar Venray harder ging spelen. Venray kreeg ook kansen, maar Leon Hesen heerste in de zestien. Op 1t laatst werd Oostrum sterker, maar enkele kansen (bal op de lat, een gemiste kopbal) werden niet benut. Na 24

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 24