in actie kwam. Want Broekhuizen schoot op goal en voordat hij in de goal zat, had Robert ("onze reserve keeper") de bal al klem. Het was een penalty die Broekhuizen op de paal schoot. En meteen mocht Robert gaan keepen. Hij liet er dan wel twee door, dus het was 5-2 (tenminste als je een beetje helder nadenkt). Tenslotte maakte Bas nog een goal 5-3 (tenminste als je een beetje helder nadenkt). Toen gingen we ons douchen en naar huis. Groetjes de "onbekende". HEGELSOM 1 - OOSTRUM 1: 0 - 1 --Afgelopen zondag reisde Oostrum 1 naar Hegelsom om daar de belangrijke wedstrijd tegen het plaatselijke eerste te spelen. Immers bij verlies zou Oostrum in de onderste en bij winst in de bovenste regionen terecht komen. Er waren weer veel supporters meegereisd. Het gerucht ging overigens dat Piet Linders eigenlijk naar WV wilde gaan kijken omdat hij de spanningen niet meer aan kon. Zijn schoonzoon speelt immers in het eerste van Hegelsom. Maar gelukkig was hij in Hegelsom aanwezig. Hij zal er zeker geen spijt van hebben gehad dat hij zich bedacht had want Oostrum speelde de beste wedstrijd van het seizoen. Van te voren was afgesproken dat er aanvallend gespeeld zou worden. Dit lukte in de eerste helft goed, waarbij een hoofdrol weggelegd was voor Ton van Kessel die op het middenveld enkele keren goed vrij kwam. Zo kwam hij na een schitterende solo vrij voor het doel, maar waar hij misschien beter zelf had kunnen scoren probeerde hij Marco Hendriks te bereiken. Dit was echter door de Hegel- som-keeper doorzien waardoor deze kans verloren ging. Even later kwam er een voorzet van links die door Ruud Crins schitterend "ineens op z'n slof" werd genomen. Jammer genoeg ging dit schot over. De rust werd dus met een dubbel blanke stand bereikt. In de rust moest leider Huub Emons in navolging van zijn collega uit Venray ook als schoenmaker aan het werk omdat iemand zijn schoenen kapot had getrapt (sponsor gezocht). Na de rust ging Hegelsom vanaf de aftrap meteen op jacht naar een doelpunt Hoewel Oostrum nog niet goed wakker was werd dit vrij rustig opgevangen. Na deze korte ople ving van Hegelsom overheerste Oostrum weer. Dit overwicht resulteerde in een schitterend doelpunt van Marcel Lit- jens. Hij kreeg de bal diep gespeeld passeerde een tegen- 23

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 23