een fraaie dubbele kopbal 4-4. Hierna gingen beide ploegen met het slot op de deur spelen zodat er niet meer werd gescoord. Theo Litjens bedank ik namens Oostrum 4 voor het begeleiden van het elftal. De fans van de veteranen van Oostrum, en dat zijn er links en rechts heel wat, staan iedere keer weer verbaasd over de resultaten die wij draaien. Ook dit maal heb ik "weer enkele ongelooflijke mededelingen te doen. Tegen stander was deze keer het toch zeker niet zwakke T.O.P. uit Tienray. Ondanks we nog niet vaak van deze tegenstan der gewonnen hebben, begonnen we niet eens in onze sterk ste opstelling, maar had leider Theo weer een van zijn fantasie opstelling op papier staan. Een van de weinigen die op hun vaste plaats stonden was de herstelde doelman Mat en voorin voorlopig twee Jannen. Deze twee zorgden in de eerste helft voor 'n kcmplete Jandoel. Zeker deze eerste helft domineerde Oostrum en het duurde dan ook niet lang of Jan had er eentje in de touwen hangen. Even later werd 'n aarzeling bij 'n T.O.P. verdediger afge straft door, jawel hoor weer Jan. En toen bij 'n schot op doel de doelman, toevallig ook 'n Jan, de bal niet klem had was het Jan die voor de derde treffer zorgde. De rest probeerde het ook wel maar het was alsof vandaag alleen Jannen mochten scoren. Ruststand, ja je leest het goed, 3-0. Onder de rust werd het elftal weer eens door elkaar gehusseld en er kwamen maar liefst 3 nieuwe spe lers in het veld en weet je, toen hadden we nog 1 man over. Ja mensen, de Veteranen uit Oostrum stonden zater dag met 15 spelers op het veld. En cnriat het Jandag was werd de derde Jan in de voorhoede gestept. Toch was het even wennen, al die nieuwe gezichten en T.O.P. profiteer de daar dankbaar van, want vanaf de aftrap werd er ge bruik gemaakt van de defecte buitenspelval en de twee doorgebroken Toppers zorgden voor 3-1. Vijf minuten later kwamen ze weer voor 'n epen doel de eerste inzet werd nog door Gr ad je tegengehouden maar toen was het toch raak. 3-2. Normaal zou Oostrum nu ingestort zijn, maar dit team niet en zéker niet doelman Mat die vond 2 tegentreffers wel voldoende en stond verder dan ook geen 13

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13