VETERANEN OOSTRUM Het is jarenlang een beetje behelpen geweest met de veteranen uit Oostrum, maar vooral door toedoen van Peter Lepsi is het gelukt om te blijven voetballen en na enkele magere jaren komt nu, hoop ik, de betere jaren. Verleden week stond er dan wel geen verslag in het krant je maar er is wel gevoetbald en wel tegen het sterke Maashees. We begonnen sterk maar konden geen bres slaan in de stugge verdediging. Maashees moest het hebben van verre trappen naar voren waar dan de voorhoede op door draafde om zo te proberen een doelpunt te maken. Maar onze doelman Mat Janssen stond te "keepen" dat de stukken ervan afvlogen, helaas voor Mat ging bij een "skrimmits (Mats eigen woorden) voor het doel een splinter van het botje van zijn eigen pink zodat hij vervangen moest worden. Gelukkig hebben we met Jan de Bruin een goede vervanger. Deze stond ook steeds een doelpunt m de weg zodat we eindigden zoals we begonnen n.l. 0-0. Verleden week zaterdag moesten we naar Merselo. Het wordt eentonig maar ook nu weer een sterker Oostrum, maar het eerste doelpunt was voor Merselo, gelukkig voor Oostrum werd dit doelpunt, terecht, afgekeurd wegens buitenspel. Hierna was het de beurt aan Oostrum waar "Abraham" Ruud ZeelenJan Custers de hoek instuurde, deze kon terugleg gen op Alex Verstegen die hem op zijn beurt de bal diep gaf op Huub Emonts die zo 0-1 kon scoren. Dit was ook de ruststand. Na de rust was het Merselo dat uit een hoek schop de gelijkmaker kon scoren. Bij verdere aanvallen stond gelukkig 3 keer een doelpaal in de weg of anders was het Jan de Bruin die in de weg stond. Oostrum daaren tegen had meer geluk want wederom Huub Emonts kon Oostrum op voorsprong brengen. Even later was het Alex Verstegen die deze voorsprong kon vergroten tot 1-3. Bij deze stand was het verzet van Merselo grotendeels gebroken en kon Oostrum rustig verder in de aanval. De grootste pechvogel van deze zaterdag was Jan Mulder, deze ondervond dat het moeilijk voetballen is tegen z'n oude verenigingWie wel een goede dag had zaterdag was Huub Emonts want hij was het die de eindstand van 1-4 op het scorebord (papiertje) bracht. De enige die deze stand nog niet genoeg vond was Alex Verstegen want in de allerlaatste seconde wilde hij nog scoren maar hij sprong zo hoog dat de landing wat 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14