- inmiddels hebben zich 3 nieuwe kandidaten aangediend voor het Werkcomité. Het totaal komt nu op 13 personen (thans 13). Op de voorzittersvergadering zullen wij hierop nog terugkomen. - de glasbak bij buurtwinkel Kessels SRV zal verplaatst worden; eerst dient een geschikte plek gereedgemaakt te worden. Voor alle duidelijkheid: de glasbak blijft bij buurtwinkel Kessels staan. - een uitnodiging werd ontvangen m.b.t. "OERE TOE" i.v.m. 10-jarig bestaan en zanguitvoering. - wij ontvingen de agenda's van een aantal kommissiever gaderingen - provincie laat weten geen reden te zien om kruising Wanssumseweg thans aan te passen; in 1992 zal een evalua tie plaatsvinden. - kermis 1990 wordt verplaatst naar het terrein bij de Oude Watermolen; voorjaar 1991 zal gemeente kontakt opnemen met Werkcomité omtrent toekomstige lokatie; thans is een definitieve electriciteitsvoorziening aangelegd, welke ook voor andere doeleinden bruikbaar is; vergade ring is van mening dat de gemaakte inrit op de hoek van het kermisterrein een tijdelijke voorziening dient te zijn uit oogpunt van verkeersveiligheid. - voorjaar 1991 zal het dorpsplein op feestelijke wijze in gebruik worden genomen; de verlichting zal binnenkort worden aangesloten. Gemeente zal voor onderhoud zorgen; niettemin zal tussentijds onderhoud door "Oostrum" dienen verricht te worden. - de exploitatie van Oostrums Weekblad is zeer zorgelijk. Het voorstel is om de vaste bijdrage van de diverse verenigingen te verhogen naar rato aangeleverde kopij Tevens zal de bijdrage vooraf geincasseerd gaan worden i.p.v. achteraf. Helaas moet geconstateerd worden dat de incasso van abonnementen moeizaam verloopt. Jaarlijks moet een schrikbarend groot aantal herinneringen/aanma ningen de deur uit. In de toekomst zullen de trage beta lers te maken krijgen met administratiekosten; althans dit zal aan de voorzittersvergadering worden voorgesteld. Aangedrongen zal worden op zoveel mogelijk automatische incasso via bank of giro van het jaarlijkse abonnement ad f 13,00.

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 4