brood en strikken nonnenvotten) leren bakken, alles op basis van natuurlijke grondstoffen. •Deze avond duurt van 19.00 tot 23.00 uur en zal heel gezellig worden, waarbij we ook de bakkersmuts opkrijgen, maar waarbij we wel zelf voor een witte schort moeten zorgen. Wilt U zich hiervoor opgeven, dan kunt u dit t/m dinsdag 2 oktober bij Rieky Basten tel. nr. 80582. Onkos ten voor deze avond zijn f 15,per persoon exclusief ingrediënten. Het resultaat van u bakkunst kunt u vrij blijvend kopen. Niettemin zijn wij van mening, dat deze avond bij velen heel zeker in de smaak zal vallen, daar echt met natuurlijke grondstoffen wordt gewerkt. Op donderdag 25 oktober a.s. is er weer een ontmoetings dag voor alleenstaanden in de Oranjerie te Roermond. Het thema van deze dag luidt: "Bouwen aan kontakten Mensen hebben mensen nodig". De onkosten voor leden van de O.V.B. zijn f 12,p.p. en voor niet-leden f 18,Ook alleenstaande heren kunnen zich hiervoor opgeven. Degene die hier interesse in hebben kunnen zich t/m 2 oktober a.s. opgeven bij Rieky Basten tel.. nr. 80582. Op dinsdag 2 oktober a.s. gaan wij op excursie naar de Bonsai-kwekerij te Helden. Hier laten ze ons zien, hoe miniatuurstruikjes gekweekt worden. U hebt zich hiervoor op kunnen geven. Wij vertrekken om 9.00 uur vanaf de Rabo-Bank en zijn om 11.30 uur weer terug in Oostrum. Wij wensen u veel plezier. Het bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o AGENDA. 1990 Herfstvak. 27 sept. 30 sept. okt 2 okt 2 okt 4 okt 6 okt Huifkartocht De Aide Beek. Informtieavond zijdeschilderen L.V.B. Hafa-Tournooi Heythuijzen, Harmonie. Reisje? L.V.B. Excursie Bonsaikwekerij 's morgens O.V.B. Jaarvergadering Oudervereniging. Bezinningsavond R.K. Parochie, spreker Pater drG. Wilkens s.j. Oud papier ophalen, Harmonie. 3

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 3