aangeslagen, kon in de eerste helft geen vuist meer maken. In de tweede helft kwam zoals verwacht de thuis club flink opzetten. Al ontstond er soms wel enig ru moer, van echt paniek was in de Oostrumdefens ie nauwe lijks sprake. De aanvallen werden buiten de zestien meter gehouden en zo de bal in het strafschopgebied kwam, werd er resoluut opgeruimd of wederom de keeper van Oostrum verrichtte goed werk. Na een half uur spelen in de tweede helft ontstonden er ook weer meer kansen voor W Oostrum. Het storende werk in de opbouw van de thuisclub had de krachten echter geminimaliseerd en helaas kon er niet meer afstand van Swolgen worden genomen. Al met al een verdiende overwinning voor Oostrum in een harde, maar respectvolle sfeer waarbij de scheidsrechter slechts eenmaal een speler van Swolgen hoefde te noteren. Oostrum 4 - EWC 5 Het na 3 wedstrijden nog steeds ongeslagen Oostrum 4 moest afgelopen zondag in Oostrum spelen tegen Well. Nadat wij ons hadden warmgelopen, begon om 10 uur de wedstrij d In de eerste helft waren beide partijen aan elkaar ge waagd desondanks alle kansen van beide partijen bleef het de eerste helft 0-0. Na de rust werd het een doelpuntma- tige wedstrijd in de achtste minuut brak Ronald van Soest door uit een vrije trap die snel werd genomen en ging op de keeper af en scoorde 1-0. Er vlogen een aantal minuten voorbij totdat Well de gelijkmaker geschenk kreeg van de Oostrumseverdediging door een misverstand van de laatste man die in eigen goal trapte (niet met opzet) 1-1. Tien minuten voor het eind kreeg Martien Versteegen de bal en hij ging het stafschopgebied binnen waardoor hij door een tegenstander te val werd gebracht, zodat wij een penalty kregen waaruit Martien 2-1 scoorde. Volgende week hopen wij nog ongeslagen te zijn. Linksbuiten Veteranen Oostrum. Ook de veteranen spelen volgens een uit hoger hand opge maakte kompetitie. De vrije zaterdagen worden door de klub zelf ingevuld. Zo hadden we enkele weken geleden 'n 16

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 16